Search form

Interesanti fakti

Photo

ASV: Galaudeta universitāte atver īpaši nedzirdīgajiem studentiem pielāgotas kopmītnes

21.11.2012

Vairāki desmiti cilvēku ieradās pirmoreiz apskatīt jaunāko Galaudeta universitātes Vašingtonā (ASV) papildinājumu – kopmītnes ēku „LLRH6” (Living and Learning Residence Hall 6), ko svinīgi atklāja šī gada augusta vidū.

Photo

Amerikāņu seriālā loma nedzirdīgam aktierim

29.10.2012

Ievērojams, iespējams, pat vēsturisks notikums risinājies Holivudas aktieru atlases birojā: TV seriāla „Criminal Minds” komanda spērusi neparastu soli, pārveidojot sērijas lomu no dzirdīga varoņa uz nedzirdīgu vienīgi tāpēc, lai lomai varētu nolīgt nedzirdīgo aktieri Troju Kotsuru.

Photo

Amerikāņu skolotājs cīnās par tiesībām dienēt armijā

11.10.2012

Kalifornietis Kīts Nolans jau desmit gadus cīnās par tiesībām dienēt ASV armijā.

Photo

Dienvidāfrikas Republika: jauna organizācija nedzirdīgajiem

10.10.2012

Bijušais viesmīlis Čarlzs Niakurva apņēmies uzlabot nedzirdīgo situāciju Dienvidāfrikā. Viņš 2011. gadā nodibinājis īpašu sabiedrisko organizāciju, lai palīdzētu nedzirdīgajiem bezdarbniekiem.

Photo

ASV: Dziedātāja Teilora Svifta uzdāvina koncerta biļetes nedzirdīgo skolai

05.10.2012

Pateicoties hakeru grupai „Reddit and 4chan”, Masačūsetsas štata Horācija Manna Nedzirdīgo un vājdzirdīgo skola patiesībā uzvarēja konkursā par dziedātājas Teilora Sviftas koncertu skolas teritorijā, vēsta interneta portāls „Newser.

Photo

Indiešu aktieris tēlos nedzirdīgu varoni romantiskā filmā

07.09.2012

Indiešu aktieris Ranbirs Kapūrs(Ranbir Kapoor ) stāsta, ka mocījies, lai izdomātu, kā būtu jādejo nedzirdīgajam filmas varonim topošajā Indijas romantiskajā komēdijā „Barfi!”. Aktieris tēlo Mērfiju, sauktu par Barfi, – cilvēku ar runas un dzirdes traucējumiem, kurš ir mīlas trijstūra centrā.

Photo

Nedzirdīgais skolotājs sāk burāt apkārt pasaulei

03.09.2012

Nedzirdīgais skolotājs, okeāna burātājs Gerijs Hjūzs (Gerry Hughes) vienatnē un bez apstāšanās brauks apkārt pasaulei ar 12,5 m garo „Beneteau” jahtu.

Photo

Nedzirdīgā dejotāja sapnis piepildās Olimpisko spēļu atklāšanā

01.08.2012

Kādam Haiburijas (Highbury; Londonasapkaime– red. piez.) iedzīvotājam Olimpisko spēļu sākums nebija tikai sākums lieliem svētkiem Londonā, tā bija arī kulminācija viņa mūža sapnim kā dejotājam.

Photo

Nedzirdīgā tvītotāja nododas lasīšanai no lūpām futbola čempionāta laikā

23.07.2012

Jūlija Probsta atklāj Eiropas čempionāta futbolā baumas savā Twitter profilā @EinAugenschmaus, pateicoties savai prasmei lasīt no lūpām.

Photo

Nedzirdīgais peldētājs Londonas olimpiskajās spēlēs?

06.06.2012

Nedzirdīgais Dienvidāfrikas peldētājs Terenss Pārkins (Terence Parkin) pašlaik piedalās priekšsacīkstēs, lai tiktu uz Vasaras olimpiskajām spēlēm Londonā. Viņš jau ir sasniedzis pusfinālu, tagad viņam jākvalificējas finālam.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas