Search form

Jaunumi

Photo

Fotokonkursa MŪSU BIEDRU FOTOSTĀSTI jaunumi

12.04.2016

Beigusies mūsu fotokonkursa aprīļa tēmā “Pasmaidīsim!” iesūtīto fotogrāfiju vērtēšana. Savus foto iesūtīja 21 autors, tātad par deviņiem vairāk nekā marta tēmai.

Photo

Par vājdzirdīgu un nedzirdīgu bērnu tiesībām uz kvalitatīvu izglītību

12.04.2016

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTI) 2015. gadā veikusi pārbaudes skolās, kurās mācās vājdzirdīgi un nedzirdīgi bērni. Pārbaužu laikā konstatētas vairākas nopietnas pastāvošās problēmas vājdzirdīgu un nedzirdīgu bērnu tiesību uz izglītību nodrošināšanā.

Photo

Par jauniešu likteņiem, sapņiem un ilgām – diskusija un sadarbošanās Raiņa skolā. Aicināti visi!

12.04.2016

Vai cilvēki var sastapties un sarunāties pāri valodu, rasu, kultūru un paaudžu robežām? Vai var sazināties tie, kuri nerunā vienā valodā? Vai var saprasties tie, kuri dzird, ar tiem, kuri nedzird?

Photo

Asociācija „Papardes zieds” aicina uz nodarbībām (video)

11.04.2016

LNS Jauniešu centrs piedāvā jauniešiem asociācijas „Papardes zieds” nodarbības par seksuālās veselības jautājumiem un mīlestības attiecību veidošanu.

Photo
Photo
Photo

Atvadoties no Rasmas Kurēnas

06.04.2016

Šodien LNS sasniegusi sēru vēsts – mūžībā aizgājusi LNS Goda biedre Rasma Kurēna.

Photo

Pļaviņiešiem pirmo reizi savs projekts

01.04.2016

Pļaviņu novada domē 24. martā notika līgumu parakstīšana ar tām Pļaviņu novada NVO, kuru projekti ieguva finansējumu domes izsludinātajā projektu konkursā „Veidojot vidi sev apkārt, tu radi savu novadu!”. Starp 21 NVO bija arī LNS Pļaviņu RB, kuras projekts “Redzamās rokas” ieguva Pļaviņu novada domes līdzfinansējumu 525 eiro apmērā.

Photo

Mūsējie piedalās integratīvā pasākumā kopā ar dzirdīgajiem jauniešiem

01.04.2016

30. aprīlī Jauniešu studijā Bambuss notika interaktīva nodarbība “Es un Tu – starpkultūrā”. Tajā piedalījās arī 3 pārstāvji no mūsu Jauniešu centra.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas