Search form

Jaunumi

Photo

TU ESI LNS BIEDRS VAI DARBINIEKS – PIEDALIES, DOMĀ, VĒRTĒ, IESAKI!

01.07.2016

LNS aptaujas mērķis ir iegūt LNS biedru un darbinieku vērtējumu par LNS darbību 2013. – 2016. gadā un konstatēt jomas, kurās nepieciešami uzlabojumi. Jūsu ieteikumi un priekšlikumi tiks izmantoti LNS stratēģiskā plāna 2017. – 2019. gadam izstrādei.

Photo

Tiesībsargs aicina izteikties

01.07.2016

Tiesībsargs veic izpēti, kā tiek īstenotas ANO Konvencijas 24. pantā noteiktās personu ar invaliditāti tiesības uz izglītību, to skaitā uz augstāko.

Photo

Ceļā pie jums – Kopsolī 7. numurs

01.07.2016

Šajā numurā mums, KS veidotājiem, neizdevās radīt viegli vasarīgu noskaņu, jo vajadzēja lūgt no jums nopietnu darbu – aptaujas anketu aizpildīšanu. Cerams, atradīsiet spēku, enerģiju un vēlmi būt aktīviem un atbalstīt aptauju ar savām atbildēm.

Photo

Ieraudzīt un notvert neparasto!

01.07.2016

Fotokonkursa piektā kārta sekoja ļoti drīz pēc ceturtās, iespējams, tāpēc fotogrāfiju nebija daudz. Vasaras karstumā cilvēki slinkāk domā, slinkāk seko jaunumiem, pa starpu vēl Jāņi, tāpēc īpašs paldies Genovefai Ņevjadomskai, kura savu fotogrāfiju atsūtīja pirmā! Ja vien tā būtu vēl mazliet labākā tehniskā kvalitātē un ar lielāku izdomu ( piemēram, cilvēku grupas izvietojumā), tad noteikti tiktu pirmajā vietā.

Photo

EUD aicina stažēties Eiropas institūcijās (video)

01.07.2016

Eiropas Nedzirdīgo savienība sadarbībā ar Eiropas Parlamentu, Eiropas Komisiju un Eiropas padomi organizē stažēšanās programmu no 2016. gada 12. septembra līdz 16. decembrim Briselē, Beļģijā, dažādās Eiropas institūcijās.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas