Search form

Jaunumi

Photo

Uzzini aktuālo par Covid-19 vakcīnām un vakcinācijas procesu (ar tulkojumu)

23.03.2021

Šobrīd visaktuālākā tēma ir Covid-19 vakcīnas un vakcinācijas process. Lai nedzirdīgie cilvēki varētu saņemtu pilnu informāciju par to, Latvijas Nedzirdīgo savienība aicināja Vakcinācijas projekta biroju pastāstīt par to.

Photo

Kādas iespējas cilvēkiem ar dzirdes zudumu saņemt informāciju par vakcīnu pret Covid-19

10.03.2021

No 8. marta, zvanot pa pieteikšanās Covid-19 vakcīnai bezmaksas tālruņa numuru 8989, iedzīvotājiem būs iespēja ne tikai reģistrēties vakcīnai pret Covid-19, bet arī saņemt atbildes uz aktuālajiem jautājumus par vakcinācijas procesu, ziņoja Veselības ministrija.

Photo

Dzejas izrāde „Pa mīlesteibu brīnūt, kuojis nasaļ”saņem Latgaliešu kultūras gada balvu „Boņuks 2020”

08.03.2021

Latgaliešu kultūras gada balvu „Boņuks 2020” šodien, 6. martā, saņēma arī dzejnieka un mākslinieka Antona Kūkoja 80. jubilejas gada notikumi: grāmata „Mīlesteiba. Lelais Līpu kolns” un dzejas izrāde „Pa mīlesteibu brīnūt, kuojis nasaļ”.

Photo

Valdība piešķirs vienreizēju 200 eiro atbalstu senioriem un cilvēkiem ar invaliditāti

05.03.2021

Vienreizēju 200 eiro pabalstu saistībā ar Covid-19 izplatības dēļ izsludināto ārkārtējo situāciju saņems vecuma, invaliditātes, apgādnieka zaudējuma pensijas saņēmēji un valsts sociālā nodrošinājuma pabalsta saņēmēji. Papildu 200 eiro vienreizējo pabalstu izmaksās tiem, kas saņem bērna ar invaliditāti kopšanas pabalstu vai pabalstu personām ar invaliditāti, kurām nepieciešama kopšana.

Biedrība “Latvijas Nedzirdīgo savienība” aicina darbā grāmatvedi/žus

26.02.2021

Biedrība “Latvijas Nedzirdīgo savienība” aicina darbā grāmatvedi/žus

Photo

Iznācis laikraksta “Kopsolī” 2021. gada februāra numurs

24.02.2021

Iznācis  Latvijas Nedzirdīgo savienības laikraksta “Kopsolī” 2021. gada februāra numurs.

Photo

Par medicīniskās izziņas saņemšanu nedzirdīgiem autovadītājiem

24.02.2021

Nedzirdīgajiem un vājdzirdīgajiem ir tiesības saņemt autovadītāja medicīnisko izziņu jebkurā sev izvēlētā medicīnas iestādē, uzsver Veselības inspekcija. Saņemot sūdzības no biedriem par grūtībām saņemt transportlīdzekļa vadītāja veselības izziņu, Latvijas Nedzirdīgo savienība vērsās Veselības inspekcijā pēc skaidrojuma. Šeit publicējam Veselības inspekcijas atbildi.

Photo

Datu nesēju nodoklis un cilvēki ar dzirdes traucējumiem

18.02.2021

Šodien, 18. februārī Valsts sekretāru sanāksmē skatīs grozījumus Ministru kabineta (MK) noteikumos, kuri nosaka kārtību datu nesēju atlīdzības noteikšanu iekārtām un datu nesējiem (piemēram, USD zibatmiņa), ja šos datu nesējus var izmantot ierakstiem un kopēšanai.

Photo

Lidostas ,,Rīga” attīstības plāna apspriešana ar NVO pārstāvjiem

17.02.2021

Vakar, 16.februārī lidosta ,,Rīga” attālināti organizēja tikšanos ar nevalstiskajām organizācijām, kas pārstāv cilvēkus ar īpašām vajadzībām, tai skaitā ar kustību, redzes un dzirdes traucējumiem, lai iepazīstinātu ar topošā termināļa projektu un lidostas kopējo attīstības vīziju turpmākajiem gadiem un uzklausītu ieteikumus, kas palīdzētu uzlabot pieejamību lidostas apmeklētājiem ar invaliditāti. Šajā tikšanās piedalījās arī Latvijas Nedzirdīgo savienība.

Photo

Lasiet “Kopsolī” no mājām

11.02.2021

Portālā www.periodika.lv ir plašas iespējas iepazīt dažādu laiku preses publikācijas, lasot laikrakstus un žurnālus sākot no 18. gadsimta vidus. Tostarp arī Latvijas Nedzirdīgo savienības laikraksta “Kopsolī” 1960.- 1995. gada numurus.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas