Search form

Jaunumi

Photo

Sarunu festivāls “LAMPA” būs pieejams arī zīmju valodā

22.06.2022

Jau 1. un 2. jūlijā Cēsīs ar vairāk nekā 250 pasākumiem uz 33 skatuvēm spoži spīdēs astotais Sarunu festivāls LAMPA. 

Photo

Iemīļotais bērnu raidījums UCIPUCI turpmāk būs pieejams ar zīmju valodas tulkojumu

21.06.2022

No 16. jūnija LMT Viedtelevīzijā rakstnieces Zanes Zustas bērnu grāmatu varoņi Ucipuci un Krišs, uzrunās vēl plašāku skatītāju  loku - iemīļotā raidījuma UCIPUCI pirmā sezona turpmāk ļaus piedzīvojumiem sekot līdzi nedzirdīgajiem un vājdzirdīgajiem bērniem un būs skatāma ar surdotulkojumu, tādējādi aktieriem - Līgai Kausai un Oskaram Florencam - Vīksnam, komandā ekrānā piepulcējoties surdotulcei Elzai Veismanei.

Photo

Raidījums “Padoms bez maksas” ar zīmju valodas tulkojumu

17.06.2022

Vasaras sezonā, sākot no 27. jūnija līdz 15. augustam, “4.studija” pirmdienās piedāvās raidījumu “Padoms bez maksas” ar zīmju valodas tulkojumu. 

Photo

Top pasakas un tematiskās vārdnīcas zīmju valodā

14.06.2022

Šī gada sākumā Latvijas Nedzirdīgo savienība noslēdza līgumu ar Labklājības ministriju par valsts budžeta līdzekļu piešķiršanu bērnu pasaku un tematisko vārdnīcu videoversiju izveidei un tehnikas iegādei.

Photo

LNS Daugavpils RB – 75. Vēstures foto apskats

10.06.2022

1947. gada 8.jūnijā tika nodibināta LNS Daugavpils RB. Uz pirmo kopsapulci, kas notika biedra P. Ivdra dzīvoklī, ieradās 55 nedzirdīgie biedri. Viņi nolēma izveidot Latvijas Kurlmēmo biedrības Daugavpils nodaļu. Par pirmo priekšsēdētāju tika ievēlēts Pāvels Čapulis.

Photo

LNS aicina visus uz radošo festivālu “Skatuves priekškaru atverot dzīvei” (video)

06.06.2022

LNS aicina visus biedrus un citus interesentus uz radošo festivālu “Skatuves priekškaru atverot dzīvei” 18. jūnijā pl. 13, Rītausmā, Kandavas ielā 27, Rīgā. Katram būs iespēja izbaudīt teātra izrādi “Drakula”, piedalīties radošās darbnīcās, meistarklasēs un pavadīt nesteidzīgu atpūtu ar patīkamām sarunām pie tējas, kafijas un dažādiem gardumiem. Ieeja bezmaksas.

Photo

Jūnijā LTV skatītājiem ar dzirdes traucējumiem piedāvā jaunas pārraides ar subtitriem.

03.06.2022

Vasaras saulgriežu programmā Latvijas Televīzija piedāvā dažādus jaunus un interesantus raidījumus un filmas, kā arī Jāņu kino klasiku ar nodrošināti subtitri.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas