Search form

Jaunumi

Photo

Rēzekne nosvinēja jubileju!

27.11.2019

23. novembrī Rēzeknes biedrībā notika milzumliels pasākums – biedrības70 - desmitā dzimšanas diena. Tā bija sarīkota ar lielu vērienu, - ne biedrībā, bet vienā no pilsētas kultūras namiem.

Photo

Rīgā nesen atzīmēja Latvijas Nedzirdīgo savienības kultūras nama piecdesmitgadi (video)

22.11.2019

Līdzās tradicionālajiem svētku pasākumiem šeit notika arī nedzirdīgā mākslinieka – šaržista Alekseja Simonova darbu izstāde. Krievu mākslinieks ne tikai izstādīja publikai savus darbus, bet arī novadīja meistarklasi Latvijas jaunajiem māksliniekiem.Piedāvājam jūsu uzmanībai videoklipu.

Photo

“Latvijas koda” filmas – ar subtitriem (video)

22.11.2019

LTV 1 sācis demonstrēt jaunākās dokumentālās filmas, kas tapušas Latvijas Televīzijas projekta “Latvijas kods” ietvaros. Visas filmas būs skatāmas ar subtitriem to pirmreizējā rādīšanā – otrdienas vakaros plkst. 22 : 05 LTV 1.

Photo

Žanetei Škaparei – Goda balva

19.11.2019

Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienā LNS Rehabilitācijas centra tulcei Žanetei Škaparei par nozīmīgu sabiedriskā darba ieguldījumu piešķirta Kuldīgas novada Goda balva.

Photo

Jauna LMT filma “Tur” – ar subtitriem LTV (video)

19.11.2019

No 14.novembra ceturtdienu vakaros plkst. 21 : 45 LTV 1 demonstrēs jaunu Latvijā ražotu filmu “Tur” ar subtitriem. “Tur” aptver 10 sērijas, katru reizi tiks pārraidīts pa divām sērijām. Filma LTV 1 ēterā būs skatāma līdz pat 12.decembrim. Jāuzsver, ka reizē ar šo filmu kino ražošanā sevi piesaka mobilo sakaru un viedtelevīzijas operators LMT.

Photo

Valsts svētku dienā nedzirdīgie cilvēki īpaši tiek gaidīti Liepājā un Kuldīgā

15.11.2019

Latvijas Nedzirdīgo savienības darbinieku kolektīvs sveic savus biedrus Latvijā un ārzemēs Latvijas valsts neatkarības proklamēšanas 101. gadadienā!

Photo

Lasiet “Kopsolī” gada priekšpēdējo – 11. numuru!

15.11.2019

Kā jau pieklājas novembrī – Patriotu mēnesī – 1. lappusē sākas un 3. lpp. turpinās stāsts par Latvijas valsts pirmsākumiem, par to, kādos apstākļos parādījās ideja par pilnīgi neatkarīgu Latvijas valsti. Cik vietās un kur Latvijā ir 18. novembra iela?

Photo

LNS Goda biedrei Veronikai Cvetkovai – 90!

15.11.2019

Šogad mums ir īsts jubileju gads. Gan dažādām LNS struktūrām (biedrībām, SIA un tās filiālēm, LNS muzejam, dienas centram “Rītausma” u.c.) šogad tikušas svinētas jubilejas, gan arī daudziem LNS Goda biedriem.

Photo

Lāčplēša dienas svētku raidījumi: tiešraidē ar tulkojumu LTV interneta platformā, filmas ar subtitriem televīzijas ekrānā

08.11.2019

“Lāčplēša dienā 11. novembrī Latvijas Televīzija plānojusi sagatavot un pārraidīt īpašus svētku raidījumus cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem,” ziņo Sarmīte Plūme, Dokumentālo raidījumu redakcijas redaktore.

Photo

Rītausmai – 50! (foto, video)

04.11.2019

Rītausmā 2. novembrī ar plašu pasākumu un daudz puķēm atzīmēja Rītausmas 50 gadu jubileju. Pasākumu organizēja Rīgas biedrība, bet svinīgo pasākumu vadīja Lilita Logina un Sergejs Soklakovs.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas