Search form

Jaunumi

Photo

Fotokonkurss: MŪSU BIEDRU FOTOSTĀSTI

16.09.2016

Septembra tēmai “Zīmju valoda – dzimtā valoda” tika iesūtītas 9 fotogrāfijas. Mēs cerējām tajās ieraudzīt zīmju valodas īpašo skaistumu un jāatzīst, ka to izcelt fotogrāfijā ir diezgan grūts uzdevums.

Photo

Iznācis Kopsolī 9. numurs – viss svētku noskaņā

15.09.2016

Septembrī mūsu LNS notiek daudz ar svētkiem atceru dienām saistītu pasākumu, par kuriem varēsiet lasīt ne tikai šajā numurā, bet pat arī nākamajā – oktobra Kopsolī, kad būs noslēgušās aktivitātes par godu Starptautiskajai nedzirdīgo dienai. Šoreiz jūsu uzmanībai:

Photo

„Rītausmas” jauniešu deju kolektīvs vēl šogad koncertēs Skotijā!

15.09.2016

Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammā „Latvijai – 100” daļēji atbalstītā LNS projekta „Mēs esam tas, ko mēs svinam – 1” ietvaros jau šogad no 26. līdz 31.oktobrim notiks jauniešu deju kolektīva brauciens ar vieskoncertu uz Skotiju. Tur deju grupu uzņems Skotijas Nedzirdīgo organizācija Dandijā.

Photo

Zīmju valodas atzīšana arī Eiropas Mājā

02.09.2016

1. septembrī sākās Nedzirdīgo dienai veltīto pasākumu komplekss ar devīzi “Ar zīmju valodu es esmu vienlīdzīgs”.

Photo
Photo

Piedāvā iespēju mācīties zīmju valodu

01.09.2016

1. septembrī Latvijas Nedzirdīgo savienība (LNS), pirmo reizi atzīmējot Latviešu zīmju valodas atzīšanas dienu, sniedz jebkuram interesantam iespēju iepazīties ar nedzirdīgo cilvēku kultūru un gūt ieskatu zīmju valodas pamatos.

Photo

Dzīves stāsts: Zīmju valodas tulce

30.08.2016

Mēs viņu esam pieraduši redzēt televizora ekrānā, bet vai pamanām? Tik ierasts LTV raidījumos ir kļuvis surdotulks. «Kad saku, ka esmu zīmju valodas tulks, reizēm man atbild – tad jau tu esi zvaigžņu tulks!» smejas Brigita Lazda.

Photo

Visi laipni lūgti uz Starptautisko maģijas festivālu Lietuvā

22.08.2016

11. augustā LNS galvenajā mītnē Rīgā viesojās Panevēžas Nedzirdīgo kultūras centra direktors Vilius Glušokas. Viņu pieņēma LNS prezidents Edgars Vorslovs.

Photo

Lasiet “Kopsolī” 8. numuru!

22.08.2016

Kurp doties, ko darīt par godu Pasaules nedzirdīgo dienai un Latviešu zīmju valodas dienai – ziņo “Kopsolī” 8. numurs

Photo

Fotostāstu 6. parāde

22.08.2016

Vasarā noteikti redzēts un piedzīvots daudz. Par to vēstī arī saņemtie desmit foto, kas iesūtīti LNS fotokonkursa 6. kārtai. Paldies tiem biedriem, kuri dalījās savos piedzīvojumos un fotoskatījumā gan pašu mīļajā zemītē, gan tuvos un tālos ceļos ārpus tās plašajā pasaulē!

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas