Search form

Jaunumi

Photo

Tapa zīmju valodas vārdnīcas “Zīmju valodas pamati dažādu profesiju pārstāvjiem” un “Politika” (video)

21.11.2022

Šī gada sākumā LNS noslēdza līgumu ar Labklājības ministriju par valsts budžeta līdzekļu piešķiršanu bērnu pasaku un tematisko vārdnīcu videoversiju izveidei un tehnikas iegādei. Lai veicinātu latviešu nedzirdīgo zīmju valodas attīstību, pareizas latviešu zīmju valodas apguvi un lietojumu ikdienā un dažādu profesiju pārstāvju komunikāciju ar cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem, nodrošinot ar zīmju valodas apguves materiāliem.

Photo
Photo
Photo

LNS informācija sabiedrībai

15.11.2022

Dažādās Latvijas pilsētās ir manīti ziedojumu vācēji, kas izliekas par nedzirdīgiem cilvēkiem un lūdz ziedot naudu izdomātajai organizācijai, nenorādot ne tās adresi, re reģistrācijas numuru. Viņi staigā dažādās vietās, piemēram, tirdzniecības centros, un viņu rokās ir veidlapas, kuras satur fiktīvu informāciju par kādu organizāciju. Ar šo krāpšanu nodarbojas dzirdīgie cilvēki no citām valstīm.

Photo

Izveidota īsfilma “Turpinām iepazīt mūsu Rīgas pilsētas apkaimes zīmju valodā!” (video)

14.11.2022

LNS projekta “Iekļaujamies Rīgas apkaimes ar zīmju valodu! - 2” ietvaros tika sagatavota īsfilma “Turpinām iepazīt mūsu Rīgas pilsētas apkaimes zīmju valodā!” latviešu zīmju valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Izrādes "Drakula" režisores Zanes Bondares stāsts

07.11.2022

Rīgas Mākslas un mediju tehnikums (RMMT) sagatavoja interviju ar LNS teātra režisori Zani Bondari par izrādes “Drakula” tapšanu. Intervija ir ar subtitriem.

Ja neesi redzējis šo unikālo izrādi, vari vēl paspēt 22.novembrī, plkst.18.00 LNS kultūras centrā “Rītausma”!


Photo

LTV sāk darboties jauna surdotulka studija

26.10.2022

No 24. oktobra LTV sāk darboties jauna surdo tulkojumu studija!

Photo
Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas