Search form

Jaunumi

Photo

Projekta “Demokrātijas kultūras laboratorija” preses konference

18.09.2023

Šodien, 18. septembrī,  notika biedrības “Latvijas Nedzirdīgo savienība” (LNS) rīkotā preses konference par projekta “Demokrātijas kultūras laboratorija” norisi.

Photo
Photo

40% Latvijas nedzirdīgo nav pietiekamu zināšanu par savām pilsoniskajām tiesībām un līdzdalību demokrātiskos procesos

12.09.2023

Projekta “Demokrātijas kultūras laboratorija” ietvaros veiktajā pētījumā atklāts, ka aptuveni 40% nedzirdīgo Latvijā nav skaidra viedokļa vai zināšanu par savām pilsoniskajām tiesībām un pienākumiem, kā arī par institūcijām, kur griezties, lai aizstāvētu savas tiesības.

Photo
Photo

Latvijas Televīzijā rudens sezonu uzsāk “Teātris.zip”

No 2. septembra Latvijas Televīzijā (LTV) ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu ciklā “Teātris.zip” skatītāji septiņas sestdienas pēc kārtas varēs vērot astoņas dažādu teātru izrādes.

Photo

LNS muzeja brīvprātīgā darbiniece Līga Kotova apmeklēja Tartu Nedzirdīgo asociāciju

31.08.2023

Saulainajā 26.augusta dienā LNS muzeja brīvprātīgā darbiniece Līga Kotova apmeklēja Tartu Nedzirdīgo asociāciju (Igaunijā), lai iepazītos ar igauņu nedzirdīgo vēsturi. Viņa tikās ar asociācijas valdes priekšsēdētāju Sīmu Kaunissāni un valdes locekli Kaido Pālesi.

Photo

Mobilā lietotne “Help in LV” pieejama cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem

31.08.2023

No šī gada augusta Latvijā (iPhone un Android), ir pieejama mobilā lietotne "Help in LV" ( https://www.adipsd.com/mobile-app-main ). Lietotne paredzēta saziņai ar valsts ārkārtas dienestiem, Ģimenes Ārstu Konsultatīvo Tālruni - ĢĀKT (Medicīnas padomi) un noteiktos gadījumos zvaniem savai Uzticības personai.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas