Search form

Jaunumi

Photo
Photo
Photo

LTV novembra svētku programma skatītājiem ar dzirdes traucējumiem

08.11.2021

Šogad 11. un 18. novembrī, kad visā Latvijā tiek svinēta Lāčplēša diena un Latvijas Republikas proklamēšanas diena, LTV saviem skatītājiem ar dzirdes traucējumiem piedāvā daudzveidīgu svētku programmu.

Photo
Photo

Aicina uz starptautisku konferenci par kultūras pieejamību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

27.10.2021

Fonds “Nāc līdzās!” 28. oktobrī plkst. 10.30 organizē starptautisko konferenci “Cilvēku ar īpašām vajadzībām kultūra, kā pilsoniskās līdzdalības forma, tās nozīme viņu dzīves aktivizācijas un kvalitātes uzlabošanā” ar tulkojumu zīmju valodā.

Photo

Tapusi aizraujoša filma bērniem par veselīgu uzturu - “Ceļojums veselīgā uztura pasaulē” (ar subtitriem un sudrotulkojumu)

22.10.2021

Lai sekmētu zināšanas par veselīga uztura pamatprincipiem, tapusi mācību filma 1. līdz 5.klašu skolēniem par pareizu ēšanas kultūru. Filma kā palīgmateriāls lieti noderēs kā pedagogiem, tā arī vecākiem, jo bērna ēšanas paradumi vispirms veidojas ģimenē.

Photo
Photo

Latvijas filmas un seriāli kļūst pieejamāki auditorijai ar dzirdes traucējumiem

04.10.2021

Lai Latvijā veidots televīzijas saturs kļūtu pieejamāks plašākai auditorijai, Tet piedāvā iespēju lielu daļu Latvijā veidoto filmu un seriālu skatīties ar speciālo audiālo fonu jeb subtitriem, kas piemēroti vājdzirdīgiem un nedzirdīgiem cilvēkiem. 

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas