Search form

Jaunumi

Photo
Photo

Informācija par divām dokumentālajām filmām LTV (video)

22.10.2019

Sestdien, 26. oktobrī plkst. 21: 30 LTV 1 demonstrēs jaunu dokumentālo filmu “Meklējot Mr. Kauliņu” ar subtitriem. Tā būs filmas pirmizrāde LTV. Filmas režisors – Kaspars Roga. Režisors izvirzīts Nacionālajai kino balvai Lielais Kristaps nominācijā “Labākā debijas filma”.

Photo
Photo

Iznācis “Kopsolī” 10. numurs

17.10.2019

Šajā numurā varat izlasīt par vairākām jubilejām. LNS Goda biedrei Dainai Zvanītājai – 80, LNS muzejam – 45, bet kādreizējai Vidzemes Kurlmēmo biedrībai būtu 90 gadu, ja tā vēl pastāvētu. Tātad sveicam Dainu Zvanītāju un pieminam arī citus nosauktos vēstures faktus.

Photo

Nedzirdīgo nedēļas notikumi

30.09.2019

No 23. līdz 28. septembrim risinājās Starptautiskā nedzirdīgo nedēļa. Tās ietvaros LNS noorganizēja daudzus un dažādus pasākumus. Visu nedēļu LNS muzejā Rītausmā tika rīkotas atvērto durvju dienas. Muzejs bija atvērts darba dienās no pl. 10 līdz 17, bet 28. septembrī no pl. 10 līdz 20.

Photo

Liepājas pašvaldības mājaslapā publicēs video ziņas zīmju valodā

26.09.2019

Lai sniegtu svarīgāko informāciju par norisēm Liepājā plašākam iedzīvotāju lokam, Liepājas pašvaldība ar Latvijas Nedzirdīgo savienību apaļā galda diskusijā vienojās pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv veidot un publicēt video ziņas latviešu zīmju valodā.

Photo

Daugavpils pašvaldība parakstīja nodomu protokolu par sadarbību ar biedrību “Latvijas Nedzirdīgo savienība”

26.09.2019

Daugavpils pilsētas pašvaldības pārstāvji 5.septembrī Rēzeknē piedalījās biedrības “Latvijas Nedzirdīgo savienība” organizētajā apaļā galda diskusijā par sadarbību informācijas pieejamības jomā vājdzirdīgiem un nedzirdīgiem cilvēkiem projekta “LNS darbības stiprināšana cilvēktiesību ievērošanas jomā” ietvaros.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas