Search form

Jaunumi

Photo

Sakaru kompānija BITE piedāvā jaunu pakalpojumu

02.08.2019

Bite ar lielu prieku informē par jaunu piedāvājumu LNS biedriem, kurā iekļauti zvani un sms. Pakalpojums darbojas visā Eiropā!

Photo

Arī LNS spīd kopā ar lampu (foto, video)

28.06.2019

Šodien, 28.jūnijā Cēsīs sākās sarunu festivāls LAMPA. Šogad vairākos pasākumos kā partneri piedalījās arī LNS. Daļa festivāla pasākumu tiek tulkoti zīmju valodā - tajos piedalās arī nedzirdīgie.

Photo

Nedzirdīgie arī raud (video)

26.06.2019

Beidzot varat noskatīties inovatīvās rītausmiešu izrādes video, kas pirmizrādi piedzīvoja 19. jūnijā. Beidzot arī skatītāji reģionālajās biedrībās var noskatīties izrādi.

Photo

Veca dziesma jaunās skaņās (foto)

20.06.2019

Tā varētu teikt par Rītausmā 19. jūnijā notikušo skatuves seriāla “Nedzirdīgie arī raud” pirmizrādi. Tas tika sagatavots Rīgas domes līdzfinansētā projekta ”Deju uzvedums ”Seriāls uz skatuves – ”Nedzirdīgie arī raud”” ietvaros.

Photo

Pie jums dodas Kopsolī – biezāks nekā citkārt

19.06.2019

Kā vienmēr KS nāk košs un krāsains, ar daudziem foto (kopā – 33) un īsākām vai garākām ziņām (kopā – 20) par to, kas noticis darbu ritumā LNS un tās biedru dzīvē mēneša garumā gan uz vietas Latvijā, gan pasaules mērogā. KS šoreiz biezāks nekā citkārt, jo jūlijā numura nebūs – dodamies atvaļinājumā.

Photo
Photo

Trešais festivāls Ventspilī izdevās!

04.06.2019

Kā zināms, 1. jūnijā Ventspils teātra namā “Jūras vārti” norisinājās jau 23. LNS nedzirdīgo amatiermākslas festivāls “Prieku sirdij rodi Ventspilī”.

Photo

Uzvarējis veselais saprāts!

31.05.2019

29. maijā Ministru kabinets apstiprinājis grozījumus Ceļu satiksmes noteikumu 25. nodaļas “Transportlīdzekļu numura zīmes, pazīšanas zīmes, brīdināšanas ierīces un apzīmējumi” 234. pantā, kas paredz, ka nedzirdīgiem autovadītājiem savai automašīnai vairs nevajadzēs piestiprināt dzelteno apļveida pazīšanās zīmi.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas