Search form

Jaunumi

Photo

Dana atgriežas šovā „Dejo ar zvaigzni”

31.03.2010

28. martā notika skatītāju iemīļotā TV3 šova „Dejo ar zvaigzni 3” septītais raidījums, kurā par atgriešanos šovā cīnījās četri iepriekš izbalsotie pāri. Skatītāji telefona balsojumā noteica, ka jādod vēl viena iespēja vājdzirdīgajai stilistei Danai Dombrovskai un viņas partnerim Aleksandram Aļošinam.

Latvijā stājas spēkā Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Konvencija par personu ar invaliditāti tiesībām

31.03.2010

No šodienas Latvijā stājas spēkā „Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Konvencija par personu ar invaliditāti tiesībām”.

Photo

Nedzirdīgā amerikāņu aktrise Mārlī Metlina ir piedalījusies televīzijas šovā Dejo ar zvaigzni

30.03.2010

Gandrīz visa Latvija seko līdzi vājdzirdīgās Danas Dombrovskas deju gaitām TV3 šovā „Dejo ar zvaigzni 3”. Bet viņa nav vienīgā dejotāja ar dzirdes traucējumiem, kas piedalās šāda veida šovā. Pirms diviem gadiem ASV televīzijas šovā Dejo ar zvaigzni piedalījās pilnīgi nedzirdīga amerikāņu aktrise Mārlī Metlina.

Photo

Nedzirdīgā Sabīne Ikbala ieguvusi TESCO Magazine Gada māmiņas balvu

29.03.2010

Jau piekto gadu Lielbritānijas veikalu ķēdes TESCOžurnāls Magazine piešķir TESCO Magazine Gada māmiņa balvu (Mum of the Year award). Šīs balvas mērķis ir pievērst uzmanību valsts ģimenes māšu īpašajiem sasniegumiem, kuru mīlestība, uzticība, drosme vai laipnība ir ietekmējusi apkārtējo cilvēku dzīvi.

Photo

Pāvestam pārmet noklusēšanu aptuveni 200 nedzirdīgu bērnu seksuālu izmantošanas lietā

29.03.2010

Pirms Pūpolu svētdienas masu medijos galvenā uzmanība pievērsta informācijai par aptuveni 200 nedzirdīgu bērnu seksuālu izmantošanu septiņdesmitajos gados ASV Viskonsinas štatā. Pāvests tiek vainots bezdarbībā pēc tam, kad nāca klajā informācija.

Photo

Datorprasme - dzīves kvalitātes celšanai

26.03.2010

Projekta „Klusuma pasaule” ietvaros sekmīgi risinās ļoti aktuālas programmas „IT tehnoloģijas – dzirdes invalīdu sociālajai rehabilitācijai” realizācija. Jau daudzi projekta klienti veiksmīgi apguvuši 42 stundu datorlietošanas apmācību programmu.

Jūs jautājāt – mēs atbildam

25.03.2010

Par III invaliditātes grupu turpmāk

 
Jautājums: Šis ir pēdējais gads, kad tiek piešķirta 3. invaliditātes grupa. Kas būs pēc
tam, kādā situācijā nonāks cilvēki, kuriem netiks konstatēts "abpusējs kurlums
abām ausīm"?

Photo

LNS biedru naudu var samaksāt ar pārskaitījumu

24.03.2010

Vairāki LNS biedri , kuri pašlaik ilgstoši uzturas ārzemēs, interesējas par LNS biedra naudas apmaksu ar pārskaitījumu.

Photo

Roberta Kesenfelda mākslas darbs muzejā

19.03.2010

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā 12. martā atklāta izstāde „Mākslas optimizācija”, kurā piedalās 72 dekoratīvās mākslas un dizaina jomās strādājošie mākslinieki un Latvijas Mākslas akadēmijas studenti. Tajā skatāms arī nedzirdīgo mākslinieku kopas „Cerība” vadītāja Roberta Kesenfelda darbs „Piepildījums”. 

Photo

Mareks no Aizputes dejo sporta dejas

19.03.2010

Pirms vairākiem gadiem, kad valsts vēl kohleāros implantus neapmaksāja, nedzirdīgais Mareks Birulis bija viens no pirmajiem bērniem, kuram tika vākti ziedojumi operācijai.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas