Search form

Jaunumi

Photo

Var noskatīties viesizrādi par komunikāciju starp dzirdīgajiem un nedzirdīgajiem

30.11.2018

3. un 4. decembrī Dirty Deal Teatro (nevalstisks latviešu profesionāls teātris) skatītājiem piedāvā iespēju bez maksas apmeklēt Nowy Teatr (Polija) viesizrādi “One Gesture”.

Photo

Saeimā tradicionālā diskusija cilvēkiem ar invaliditāti. Būs tiešraide!

29.11.2018

Pirmdien, 3. decembrī no pl. 11 līdz 14 Saeimā risināsies Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas un Latvijas cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas SUSTENTO rīkotā diskusija “Saeima cilvēkiem ar invaliditāti”.

Photo

LR1 – Nedzirdīgo bērni: tulki saviem vecākiem ar zaudētu bērnību

26.11.2018

26. novembrī Latvijas Radio 1 raidījumā “Īstenības izteiksme” intervijas ar četrām dzirdīgām sievietēm – nedzirdīgu vecāku meitām – Brigitu Lazdu, Lauru Zeltiņu, Anželiku Bruži un Rotu Gulbi par tēmu “Kā ir būt nedzirdīgu vecāku dzirdīgajam bērnam, vecāku ausīm un logam uz pasauli, kurā cilvēki komunicē, lietojot balsi?”. Plašāku informāciju skatīt: https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/nedzirdigo-berni-tulki-saviem-vecakiem-ar-zaudetu-bernibu.a300894/.

Photo

LNS Jauniešu centrs pirmo reizi organizēja FOTO KONKURSU “Latvijas 100gadei”

22.11.2018

LNS Jauniešu centrs no 2. novembra līdz 15. novembrim organizēja fotokonkursu “Latvijas simtgadei”, un šajā pasākumā varēja piedalīties ikviens nedzirdīgs vai vājdzirdīgs cilvēks bez vecuma ierobežojuma, neatkarīgo no foto pieredzēm un prasmēm.

Photo

Izrāde bija lieliska! (foto)

17.11.2018

Tieši Latvijas simtgades dienas priekšvakarā, 17. novembrī Rītausmā uzplauka vēl viena LNS dāvana Latvijai simtgadē – norisinājās grandioza izrāde “Latvija likteņa vējos”.

Photo

LTV: Latvijas simtgadeI veltītie raidījumi

16.11.2018

Latvijas 100.dzimšanas dienā – 18.novembrī skatiet pārraides ar tulkojumu zīmju valodā!

Photo

Arī mēs – Latvijas simtgadei

16.11.2018

Iznācis LNS laikraksta “Kopsolī” 11. – priekšpēdējais numurs šajā gadā, saturiski iekļaujoties Latvijas valsts 100 gadu jubilejas vispārējā svinīgā noskaņā.

Photo
Photo

Zīmju valodā iztulkots video kritiskās domāšanas un medijpratības apguvei (video)

13.11.2018

Lai mācīties atpazīt viltus ziņas un maldinošu informāciju būtu ērti arī nedzirdīgiem cilvēkiem, sagatavots sarunu festivāla LAMPA debates „Kritiskās domāšanas meistarklase” ieraksta tulkojums zīmju valodā.

Photo

LTV ar tulkojumu zīmju valodā Lāčplēša dienā – 11.novembrī

Šajā dienā ar surdotulkojumu interneta platformā www.lsm.lv  tiks pārraidīti divi īpaši raidījumi – “Lāčplēša diena. Ziņu speciālizlaidums”.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas