Search form

Jaunumi

Photo

Saeimas pirmā sēde – ar tulkojumu zīmju valodā

30.10.2018

Lai nodrošinātu satura pieejamību cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem, Latvijas Televīzija pārraidīs ar tulkojumu zīmju valodā jaunās Saeimas pirmo sēdi.

Photo

Latvijas simtgades svinības LTV

26.10.2018

Tuvojoties mūsu valsts 100.dzimšanas dienai, Latvijas Televīzija sagatavos jaunus raidījumus un filmas ar subtitriem, kā arī plašu programmu 18. novembrī piedāvās ar surdotulkojumu.

Photo

LNS piedalās izstādē NVO namā

25.10.2018

Rīgā NVO namā 24. oktobrī notika izstāde “NVO stāsti Latvijas simtgadē”. Sabiedriskās organizācijas bija sagatavojušas plakātus ar raksturīgāko informāciju par savu organizāciju – Latvijas simtgades noskaņās. Plakāti bija daudz – skatāmi vairākos nama stāvos.

Photo

Konferencē "Iekļaujošs dizains 2018: domā, plāno, veido ikvienam”

25.10.2018

Labklājības ministrijas rīkotajā konferencē "Iekļaujošs dizains 2018: domā, plāno, veido ikvienam" Nacionālajā bibliotēkā 18. oktobrī piedalījās arī LNS biedri.

Photo

Cienījamie KS lasītāji!

22.10.2018

Jūsmājās droši vien jau ieradies jūsu ikmēneša draugs “Kopsolī” – šogad jau desmitais numurs, kas iemājojis vai nu jūsu planšetē (elektroniskā versijā) vai “iekritis” pastkastītē – priecīgs un krāsains.

Photo

Par jauno pakalpojumu – e-tulks aptiekā (video)

12.10.2018

No 27. septembra “Dzirciema” aptiekas un Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Stomatoloģijas institūta nedzirdīgie apmeklētāji ar videozvana un planšetdatora palīdzību varēs attālināti izmantot zīmju valodas tulka pakalpojumu.

Photo

Latvija likteņa vējos

12.10.2018

Pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstam, LNS kultūras namā „Rītausma” uzsākta vērienīgas izrādes iestudēšana, kur aicināti piedalīties visi interesenti, kuri vēlas uzdāvināt savai Latvijai 100 gadu jubilejas dāvanu – teātra izrādi „Latvija likteņa vējos”.

Photo

Eiropas Nedzirdīgo savienības Ģenerālajā asamblejā

10.10.2018

No 4. līdz 10. oktobrim Latvijas Nedzirdīgo savienības prezidente Sandra Gerenovska piedalījās EUD seminārā un Ģenerālajā asamblejā Vīnē, Austrijā.

Photo
Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas