Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Vidzemes Kurlmēmo biedrībai būtu 90 gadi

02.09.2019

Šā gada 24. augustā LNS Valmieras RB organizēja piemiņas pasākumu Valmieras Gaujas krasta vidusskolā (agrāk – Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātskolā).

Photo
Photo
Photo
Photo

Var pieteikties uz peldēšanu

20.08.2019

Šogad Jelgavas pilsētas domes un LNS finansētā projekta “Būsim aktīvi un radoši!” ietvaros Jelgavas grupas biedriem no septembra būs lieliska iespēja piedalīties peldēšanas nodarbībās baseinā.

Photo

Gleznainā brīvā dabā Baltkrievijā

16.08.2019

18. Starptautiskais mākslas plenērs “R+Я” notika Baltkrievijā Nakvasī, kas atrodas Minskas apgabalā Dzeržinskas rajonā, no Minskas apm. 60 km. Tajā piedalījās 4 valstu mākslinieki – Krievija, Baltkrievija, Ukraina un Latvija. No Latvijas piedalījās Santa un Roberts Kesenfeldi.

Photo

Ceļojums uz ziedošo Rietumlatviju

25.06.2019

9. jūnijā Zemgales grupas biedriem bija ieplānota ekskursija uz Peoniju dārzu Kuldīgas novadā. Diemžēl uz to pieteicās maz biedru, tāpēc vajadzēja atteikt oficiāli pasūtīto lielo autobusu un organizēt izbraukumu mazākai interesentu grupai 8 cilvēku sastāvā. To sekmīgi paveica ekskursijas organizatori: Vika Romanova kā grupas gids un Juris Grundulis – šoferis.

Photo

Aktīvā vasara Valmieras biedrībā

21.06.2019

Valmieras biedrības biedri apciemoja saimniecību „Silkalni”. Saimniece Zeltīte Kaviere bija ļoti laipna un viesmīlīga. Viņa iepazītināja ar savu darba vietu un augiem. Neskopojās ar saviem lieliskajiem padomiem un zināšanām. Tad tikām pieaicināti palīgos pusdienu gatavošanā, kuras nobeigumā gardi baudījām.

Photo

Daudz redzēts un izbaudīts vienā dienā

19.06.2019

Ekskursijā pašā karstākajā jūnija dienā, kad ārā bija +30 grādu, dienas centra “Rītausma”’ klientiem bija iespēja iepazīt Vidzemi

Photo

Atmiņu taka pa Rīgas MRU un Rīgas biedrībai – 99

25.05.2019

Rīgas biedrība 17. maijā pl. 17.30 organizēja kopīgu atmiņu un pastaigu ekskursiju pa bijušo Rīgas mācību-ražošanas uzņēmumu (MRU), kas atrodas Elvīras ielā 19.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas