Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo
Photo

Tukumnieki izvēlas dzīvot zaļi

28.08.2020

Tukuma novada Domes finansētajā LNS projektā “Mēs varam un darām!” plānotā veselības veicinošā nometne “Kā veselīgāk dzīvot?” notika 24. – 26. jūlijā viesu namā “Ronīši”, Klapkalnciemā, Engures novadā. 

Photo

"Rītausmieši" sezonu sāk ar ekskursiju

17.08.2020

Dejotājiem jaunais gads neiesākās janvārī, bet gan augustā, tikai šoreiz to nesākām uzreiz ar deju nometni, bet gan ekskursijā pa Kurzemi. Parasti visi kolektīva pasākumi saistīti ar gatavošanos koncertiem vai pašu uzstāšanos. Sen nebija organizēts vienkāršs atpūtas pasākums bez nodarbībām un stresa. Diemžēl ekskursijā nepiedalījās visi kolektīva dalībnieki, taču arī 13 ekskursanti ir grupa!

Photo

Dienas centra “Rītausma” nozīmīgākās aktivitātes no rudens līdz decembrim

23.12.2019

Rudens periodā aktīvākie klienti devās baudīt ieilgušo krāsaino zelta rudeni uz tuvākajām pilsētām, Siguldu, Carnikavu, Špakovska dabas parku, kopumā rudens sezonā soļu skaitītājs mobilajā telefonā saskaitījis 60 noietus kilometrus. Rudens svaigais gaiss viennozīmīgi padarījis klientus veselīgākus un izturīgākus, neskatoties uz daža klienta cienījamo vecumu

Photo

Kuldīgā Briedums

12.12.2019

Kuldīgas biedrībā 9. decembrī norisinājās pasākums “Kuldīgas Briedums”. Mums biedrībā ir 18 pensionāri, uz pasākumu ieradās 17. Bija prieks, ka gandrīz visi ieradās uz pasākumu. Notika izloze un saldumu paciņu dalīšana – tās sponsorēja “Laima”. Paldies viņiem!

Photo

Latvijas svētkos – uz Stokholmu!

05.12.2019

Sakarā ar Latvijas svētkiem mēs, neliela grupiņa no Daugavpils biedrības, devāmies ekskursijā ar prāmi uz Stokholmu. Es un pārējie biedri braucām pirmo reizi. Elvīra mums palīdzēja iegādāt biļetes. Ar nepacietību gaidīju to dienu, kad beidzot dosimies ekskursijā.

Photo

Jelgavnieki – peldēšanas fani

20.11.2019

Rīgas RB Jelgavas grupa iepriekšējo reizi savas pilsētas NVO projektu konkursā piedalījās 2014. gadā un pēc tam – tikai šogad. Projektā atlikusi viena aktivitāte – peldēšanas nodarbības. Kad tika rakstīts projekts, visi Jelgavas grupas biedri vēlējās, lai viena no aktivitātēm būtu tieši peldēšana.

Photo

Daugavpilieši mācās gatavot veselīgi

20.11.2019

Daugavpilieši kā rūķīši turpina darboties pavārmākslas studijā. Katru reizi kulinārijas un konditorejas nodarbībās vairojas jauna pieredze gardu maltīšu gatavošanā. Kas būtu domājis, ka gatavot veselīgus un gardus ēdienus var būt tik ļoti vienkārši!

Photo

Arī alūksnieši nūjo!

20.11.2019

LNS Smiltenes RB Alūksnes grupa turpina realizēt Alūksnes novada domes līdzfinansēto LNS projektu “Rūpes par veselību sakās ar veselīgu uzturu un sportu!”.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas