Search form

Vides pieejamība

Photo

Lielbritānijā paplašina nedzirdīgo un neredzīgo pacientu tiesības

28.08.2014

Lielbritānijas Nacionālais veselības dienests (NHS) ievieš jaunus noteikumus, kas izstrādāti, lai uzlabotu nedzirdīgo un neredzīgo pacientu medicīnisko aprūpi.

Photo

Kā tas ir – vadīt ekskursiju nedzirdīgo tūristu grupai

06.06.2014

Tali Hafira ir jauna, simpātiska sieviete, kas pilda obligāto militāro dienestu Izraēlā. Dienesta laikā viņa strādā arī par gidu tūrisma firmā LOTEM, kuras devīze ir „Padarīsim dabu pieejamu visiem”.

Photo

Spānijā: kinoteātris speciāli skatītājiem ar īpašām vajadzībām

09.04.2014

Spānijas galvaspilsētā Madridē uzcelts jauns kinoteātris neredzīgiem un nedzirdīgiem skatītājiem. Tajā nodrošinātas tādas tehnoloģijas iekārtas, kas ļauj baudīt kinomākslu tieši šiem cilvēkiem.

Photo

Horvātijā: plāno atvērt viesnīcu nedzirdīgajiem

08.04.2014

Galvaspilsētā Zagrebā jau tuvākajā laikā tiks atvērta viesnīca tūristiem ar dzirdes traucējumiem.

Photo

No šodienas LTV raidījums „Sporta studija” ar surdotulkojumu

10.03.2014

No šodienas, 10. marta, LTV katru pirmdienu piedāvās raidījumu „Sporta studija” ar surdotulkojumu tiešraidē internetā www.ltv.lv rubrikā „Tiešraide”.

Photo

Lielbritānijā: paplašinātas nedzirdīgo un neredzīgo pacientu tiesības

29.01.2014

Lielbritānijas Nacionālais veselības dienests (NHS) ievieš jaunus noteikumus, kas izstrādāti, lai uzlabotu nedzirdīgo un neredzīgo pacientu medicīnisko aprūpi. Jauno noteikumu ieviešanas galvenais uzdevums – nodrošināt, ka nedzirdīgie un neredzīgie nav sliktākā situācijā kā pārējie pacienti.

Photo

Austrālija: ārkārtas brīdinājumus par ugunsgrēkiem tulko zīmju valodā

08.01.2014

Austrālijas Jaundienvidvelsas štatā aizvadītā gada rudenī un nogalē ļoti lielās platībās (1180 km2) plosījās krūmāju ugunsgrēki, kas iznīcinājuši vairāk nekā 250 ēku un prasījuši vairāku cilvēku dzīvību. Tāpēc televīzijā pārraidītos varas iestāžu ārkārtas brīdinājumus tulko  arī austrāliešu zīmju valodā (Auslan).

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas