Search form

Jauniešiem

07.09.2017

Piedzīvojumi Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā “Be prepared”

Par piedzīvoto Erasmus+ jauniešu apmaiņas projektā „Be prepared” (tulkojumā no angļu valodas – „Esi gatavs”) stāsta Armands Hildebrants un Diāna Grenevica ar tulci Aneti Arāju.

10.08.2017

Izdota rokasgrāmata par neformālās izglītības metodēm darbam ar jauniešiem ar dzirdes traucējumiem

Ar Baltijas Reģionālā fonda atbalstu LNS valdes loceklis Ivars Kalniņš šī gada 26. aprīlī piedalījās programmas “Erasmus+” projekta “Jaunas metodes iekļaušanai” ("New methods for Inclusion") konferencē Zagrebā, Horvātijā, kurā tika prezentēta rokasgrāmata “Mācīties komunicēt, mācīties iekļaut” (“Learn how to communicate, learn how to include”).

04.08.2017

Atgriežas „Trakie piedzīvojumi bez tehnoloģijām nr.2” (foto, video)

21. – 23. jūlijā LNS Jauniešu centrs otro reizi organizēja vasaras pasākumu „Trakie piedzīvojumi bez tehnoloģijām nr.2”.

04.08.2017

LNS Jauniešu centra pārstāve piedalījās apmācībās Toledo, Spānijā (foto)

Sadarbībā ar jauniešu biedrību “SAY!” LNS Jauniešu centra pārstāve Krista Kristīne Magone ar surdotulku Aneti Arāju un Jūrmalas Bērnu un jauniešu interešu centra projekta “PROTI un DARI” koordinatori Agnesi Kārkliņu piedalījās “MAKE IT ACCESSIBLE” (“Padari to pieejamu”) apmācībās no 2. līdz 9. jūlijam Toledo, Spānijā.

24.07.2017

Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienībai – 30!

Zviedrijas galvaspilsēta Stokholma apstiprināta par Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienības galvaspilsētu (EDYC) 2017. gadā. Šogad Eiropas Nedzirdīgo Jauniešu savienībai ir 30. gadadiena un svētku ceremonija notiks Stokholmā.

30.06.2017

LNS Jauniešu centra pārstāves piedalās EUDY līderu tikšanās pasākumā Slovākijā

Slovākijā, Bratislavā no 14.jūnija līdz 18.jūnijam Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienība rīkoja līderu tikšanos, kurā piedalījās arī LNS Jauniešu centra pārstāves Krista Kristīne Magone un Maira Bruže.

16.06.2017

Kristaps piedalījās EUDY Ģenerālajā asamblejā Īrijā

No 31. maija līdz 4. jūnijam Dublinā, Īrijā, notika Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienības (EUDY) Ģenerālā asambleja. Tajā piedalījās 34 delegāti no 20 Eiropas valstīm, to skaitā arī no Latvijas – LNS Jauniešu centra vadītājs Kristaps Legzdiņš.

22.05.2017

Jaunieši apmeklēja Saeimu un tikās ar deputāti Aiju Barču (video)

19. maijā vairāk nekā 20 LNS jauniešiu grupa devās ekskursijā uz LR Saeimu un tikās ar Saeimas deputāti, Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāju Aiju Barču (ZZS).

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas