Search form

Jaunumi

Photo

Kuldīdznieki atpūšas Laumas dabas parkā

21.10.2010

Kuldīgas biedru grupa nedēļas nogalē devās uz Talsu pusi izstaigāt Laumas dabas parka izziņu takas, kopā nobaudīt ugunskurā ceptas desiņas un vienkārši jauki pavadīt laiku. Diena izvērtās ļoti silta, saulaina – tātad tieši piemērota atpūtai pie dabas.

Photo

Meklēs iespējas padarīt LTV pieejamāku nedzirdīgajiem

20.10.2010

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija trešdien aicināja Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi (NEPLP) un Latvijas Televīzijas vadību meklēt iespējas nodrošināt sabiedriskās televīzijas pieejamību nedzirdīgajiem cilvēkiem, portālu "Delfi" informēja Saeimas Preses dienests.

Photo

LNS vadības tikšanās valdībā un Saeimā

20.10.2010

Trijās dienās LNS prezidents bijis gan Labklājības ministrijā, gan Saeimā, kurās pārrunāti jautājumi par nedzirdīgo dzīves problēmām, gan ar LNS saistītas vajadzības, gan notikusi LNS projekta „Klusuma pasaule” izvērtēšana.

Photo

Liepājnieki organizē daudz pasākumu projekta „Klusuma pasaule” ietvaros

20.10.2010

Oktobrī saskaņā ar LNS projektā „Klusuma pasaule” plānoto aktivitāšu plānu Liepājas reģionālā biedrība iesaistījusi savus biedrus – projekta klientus piecos dažādos pasākumos – rudens talkā, pieredzes apmaiņā ar rēzekniešiem, tematiskajā pasākumā „Zelta briedums” un informatīvajā seminārā „Tavas tiesības un pienākumi”.

Photo

Suns saprot komandas zīmju valodā (video)

20.10.2010

Piedāvājam noskatīties mūsu Kanādā dzīvojošās tautietes Ilzes Kinstleres atsūtīto video par suni Monu, kas saprot komandas amerikāņu zīmju valodā.

Photo

Latgaliešu brauciens uz vēju pilsētu Liepāju – skaisti skati, vispusīgi iespaidi par pilsētu, reģionālo biedrību, ļaudīm un viņu darbu

19.10.2010

2010. gada saulainajā 9. oktobrī mēs, rēzeknieši, ciemojāmies vēju pilsētā Liepājā pie Dzintara jūras. Agri saposušies ceļā, ar možu garu un labu noskaņojumu, cerību un neziņas pilni traucāmies cauri mežiem, laukiem un pilsētām uz Liepāju. Laiks un ceļavējš bija labvēlīgs.

Photo

Pirmā Austrijas tiesa par subtitru trūkumu

19.10.2010

Eiropas Nedzirdīgo savienības mājaslapā ievietota ziņa par neparastu tiesas prāvu Austrijā.

Photo
Photo

Viens no Eiropas labākajiem basketbolistiem nedzirdīgs

18.10.2010

Miha Zupans (28) ir nedzirdīgs kopš dzimšanas. Pašlaik viņam ir 28 gadi, un viņš spēlē vienā no spēcīgākajām Krievijas komandām Maskavas „Spartak”.

Photo

Iznācis „Kopsolī” 1001. numurs

15.10.2010

Iesakām izlasīt! Tāds priecīgs šis oktobra numurs sanācis, jo aizvadīti vairāki skaisti svētki. Par tiem un daudz ko citu lasiet šajās „Kopsolī” lappusēs!

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas