Search form

LTV piedāvājums

Photo

Latvijas Televīzijā – pašvaldību vēlēšanu raidījumi ar surdotulkojumu

01.06.2017

Gatavojoties pašvaldību vēlēšanām, kas norisināsies 3. jūnijā, Latvijas Televīzija (LTV) paredzējusi nodrošināt virkni raidījumu cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem, piedāvājot tos noskatīties ar surdotulkojumu LTV ēterā vai interneta vietnē www.ltv.lv

Photo

LTV “Raķetēni” ar tulkojumu zīmju valodā atgriežas!

19.05.2017

Latvijas Televīzija, domājot par jauniem, saistošiem projektiem bērniem ar dzirdes traucējumiem, sāk demonstrēt animācijas seriālu "Raķetēni 2" ar tulkojumu zīmju valodā. Šīs filmiņas ir paredzēts ievietot LTV interneta portālā www.ltv.lv  vienlaikus ar to demonstrēšanu LTV 1 ēterā.

Photo

LTV PIEDĀVĀ: Priekšvēlēšanu aģitācija ar surdotulkojumu internetā

09.05.2017

No 9.maija līdz 1.jūnijam LTV1 katru dienu pl.16:30 pārraidīs bezmaksas politisko aģitāciju. Tā pienākas 23 deputātu kandidātu sarakstiem – visiem tiem, kas reģistrēti Rīgas domes vēlēšanām, kā arī tiem, kuri iesniegti vismaz piecu republikas pilsētu novadu domju vēlēšanām.

Photo

Sveicinājums svētkos no Latvijas Televīzijas!

03.05.2017

4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, Latvijas Televīzija piedāvā īpašus raidījumus un filmas saviem skatītājiem ar dzirdes traucējumiem.

Photo

Latvijas Televīzijas īpaši sagatavotās filmas ar subtitriem Lieldienās

13.04.2017

Līdzās ierastajiem raidījumiem un filmām Lieldienu laikam Latvijas Televīzija ir sagatavojusi īpašas filmas ar subtitriem, dodot iespēju tās noskatīties skatītājiem ar dzirdes traucējumiem.

Photo

TV raidījumu cikls “KaralisTE” ar subtitriem

24.03.2017

No 23.marta katru ceturtdienu Latvijas Televīzijas interneta vietnē www.lsm.lv  sadaļā “Nedzirdīgajiem” tiks ievietots jauns raidījums no cikla “KaralisTE”. Kopā sagatavosim astoņus raidījumus ar subtitriem.

Photo

Latvijas Televīzija pārraidīs konkursu “Supernova 2017 ” ar surdotulkojumu

23.02.2017

Svētdien, 26.februārī pl. 21 : 25 LTV 7 jau otro gadu pēc kārtas ar surdotulkojumu pārraidīs LTV autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2017 “ finālu.

Photo

LTV ar subtitriem pārraidīs divas jaunas latviešu mākslas filmas

06.02.2017

Latvijas Televīzija plāno sagatavot un pārraidīt februārī divas jaunas, Latvijā tapušas mākslas filmas ar subtitriem.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas