Search form

Jaunumi

Photo

Datorprasme - dzīves kvalitātes celšanai

26.03.2010

Projekta „Klusuma pasaule” ietvaros sekmīgi risinās ļoti aktuālas programmas „IT tehnoloģijas – dzirdes invalīdu sociālajai rehabilitācijai” realizācija. Jau daudzi projekta klienti veiksmīgi apguvuši 42 stundu datorlietošanas apmācību programmu.

Jūs jautājāt – mēs atbildam

25.03.2010

Par III invaliditātes grupu turpmāk

 
Jautājums: Šis ir pēdējais gads, kad tiek piešķirta 3. invaliditātes grupa. Kas būs pēc
tam, kādā situācijā nonāks cilvēki, kuriem netiks konstatēts "abpusējs kurlums
abām ausīm"?

Photo

LNS biedru naudu var samaksāt ar pārskaitījumu

24.03.2010

Vairāki LNS biedri , kuri pašlaik ilgstoši uzturas ārzemēs, interesējas par LNS biedra naudas apmaksu ar pārskaitījumu.

Photo

Roberta Kesenfelda mākslas darbs muzejā

19.03.2010

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā 12. martā atklāta izstāde „Mākslas optimizācija”, kurā piedalās 72 dekoratīvās mākslas un dizaina jomās strādājošie mākslinieki un Latvijas Mākslas akadēmijas studenti. Tajā skatāms arī nedzirdīgo mākslinieku kopas „Cerība” vadītāja Roberta Kesenfelda darbs „Piepildījums”. 

Photo

Mareks no Aizputes dejo sporta dejas

19.03.2010

Pirms vairākiem gadiem, kad valsts vēl kohleāros implantus neapmaksāja, nedzirdīgais Mareks Birulis bija viens no pirmajiem bērniem, kuram tika vākti ziedojumi operācijai.

Photo

Klusumā skanoši vārdi

18.03.2010

Ar šādu virsrakstu žurnālā „Ieva” 11.nr. (2010. 17. 03) publicēts raksts par mūsu laikabiedri ELFU ZARIŅU, pazīstamu nedzirdīgo kopienas aktīvisti un līdzdalībnieci daudzos nedzirdīgo jauniešu organizācijas (LNJO) un LNS pasākumos.

Photo

1. un 2. grupas invalīdiem un bērniem invalīdiem Rīgas pilsētas sabiedriskajā transportā jāreģistrē brauciens

17.03.2010

Informācija 1. un 2. grupas invalīdiem, bērniem invalīdiem un personām, kuras pavada 1. grupas invalīdu vai bērnu invalīdu, kuri izmanto Rīgas pilsētas sabiedrisko transportu.

Rīgas skola aicina skolēnu vecākus uz tikšanos

16.03.2010

Piektdien, 2010.gada 19.martā, Rīgas nedzirdīgo bērnu internātpamatskolā notiks VECĀKU diena, uz kuru aicināti visi skolēnu vecāki.

Photo

Dana Dombrovska izbalsota no šova „Dejo ar zvaigzni 3”

16.03.2010

14. martā TV3 šovā„Dejo ar zvaigzni 3” jau piekto reizi deju laukumā savu māku demonstrēja enerģijas pilni un centīgi dejotāji, bet šoreiz šovu uz laiku vajadzēja atstāt vājdzirdīgajai Danai Dombrovskai un Aleksandram Aļošinam. Viņi Nellijas Furtado dziesmas «Say It Right» pavadījumā nodejoja tango.

Photo

Atvērta KC „Rītausma” mājaslapa

15.03.2010

Sestdien, 13. martā, atvērta jauna – šoreiz kultūras centra „Rītausma” mājaslapa. Tā tika izveidota sadarbībā ar SIA „MB Studija”. Apmeklētājiem tajā būs iespēja gūt informāciju par īstenotiem un plānotiem pasākumiem kultūras centrā un citur.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas