Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Dienas centrs svin Jāņus

25.06.2018

Līgodama vien atnāca
Tā līksmā Jāņu diena:
Pār siliem, pār mežiem
Ienāk manā sētiņā.

Photo

Kuldīgas biedri ceļo pa dzimto novadu

25.06.2018

16.jūnijā Kuldīgas biedri devās ekskursijā pa Kandavas novadu. Vispirms ceļš veda uz zemnieku saimniecību „Birznieki”, Vānē, Kandavas novadā, kur tās saimnieki nodarbojas ar bioloģisko saimniecību.

Photo
Photo
Photo

Ventspilnieki ielīgo…

22.06.2018

16. jūnijā mūsu biedri ielīgoja Jāņus pie jūras. Sākumā devāmies gar jūras krastu, lai no akmeņiem izveidotu vārdu “Līgo”.

Photo

Liepājniekiem nav laika garlaikoties!

15.06.2018

Mēs jau rakstījām, ka, pateicoties Liepājas pilsētas pašvaldības un SIA “LNS Rehabilitācijas centrs” finansiālajam atbalstam, LNS Liepājas reģionālajā biedrībā notiek projekta “Lai staro dzīvesprieks mūsu Liepājā!” vairāku aktivitāšu realizācija.

Photo

Tukumnieki piedalās festivālā “Stūru stūriem Tēvu zeme”

14.06.2018

LNS Rīgas RB Tukuma grupa mēroja ilgu un garu ceļu līdz festivālam, bet tas bija to vērts, jo deva iespēju ne tikai satikties ar domubiedriem – nedzirdīgiem cilvēkiem no visām Latvijas malām, bet arī parādīt savas radošās prasmes, uzstājoties iepriekš sagatavotā priekšnesumā ar košiem tērpiem – T-krekliem, izšūtām brošām “Tukuma rozes” un vīriešu kakla lakatiņiem teātra uzvedumā “Mantojums par godu Latvijas 100-gadei”.

Photo

Ventspilnieki apmeklē Mini Zoo!

14.06.2018

9. jūnijā apmeklējām Mini Zoo "Buki", kur mums bija iespēja aplūkot dažādas dzīvnieku un putnu sugas, sākot vienkārši ar kazām, zosīm un vistām, un beidzot ar kamieli, alpakām, emu, poniju un citiem dzīvniekiem.

Photo

Dienas centra klienti ceļo pa Kurzemi

14.06.2018

Dienas centra “Rītausma” 37 klienti 7. jūnijā devās vienas dienas ekskursijā uz Kurzemi. Kā pirmo pieturas punktu izvēlējāmies Pūres šokolādes muzeju.

Photo

Pavasarīga ekskursija Smiltenes pusē

18.05.2018

Šoreiz mēs,17 biedri, devāmies savādā, bet daudzsološā braucienā pa mūsu Smiltenes un Beverīnas novadu. Konstatējām, ka daži no mums nezina, kas tur notiek! Nolēmām braukt pa tuvām, bet nezināmām takām. Ieplānoti tika 4 apskates objekti.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas