Search form

Jaunumi

Photo

Aicinām aizpildīt aptauju par surdotulkojumu un titru izmantošanu un pieejamību medijos

02.12.2021

Sociālo pētījumu centrs “Latvijas Fakti” pēc Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes pasūtījuma pašlaik veic sociālu pētījumu par surdotulkojumu un titru izmantošanu un pieejamību medijos (televīzijā, radio, internetā).

Photo

Tiesībsargs aicina uz tiešsaistes diskusiju “Cilvēki ar invaliditāti un digitālie risinājumi. No lietotāja par radītāju”

30.11.2021

Piektdien, 3. decembrī, plkst. 11.00-13.00, Starptautiskajā cilvēku ar invaliditāti dienā, tiesībsargs aicina piedalīties tiešsaistes diskusijā “Cilvēki ar invaliditāti un digitālie risinājumi. No lietotāja par radītāju”. Diskusijas mērķis ir iedvesmot cilvēkus ar invaliditāti no digitālo risinājumu lietotājiem kļūt par digitālo risinājumu veidotājiem.

Photo

Pasaules diktāts latviešu valodā 2021 – šogad pieejams arī skatītājiem ar dzirdes traucējumiem

25.11.2021

Šogad, 27.11. plkst. 12.05, sagatavot rakstīšanai nepieciešamos darbarīkus, atvērt LTV mājaslapu un piedalīties pasaules diktāta rakstīšanā varēs arī valodas entuziasti ar dzirdes traucējumiem, kuri pārzin zīmju valodu.

Photo
Photo
Photo
Photo

LTV novembra svētku programma skatītājiem ar dzirdes traucējumiem

08.11.2021

Šogad 11. un 18. novembrī, kad visā Latvijā tiek svinēta Lāčplēša diena un Latvijas Republikas proklamēšanas diena, LTV saviem skatītājiem ar dzirdes traucējumiem piedāvā daudzveidīgu svētku programmu.

Photo
Photo

Aicina uz starptautisku konferenci par kultūras pieejamību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

27.10.2021

Fonds “Nāc līdzās!” 28. oktobrī plkst. 10.30 organizē starptautisko konferenci “Cilvēku ar īpašām vajadzībām kultūra, kā pilsoniskās līdzdalības forma, tās nozīme viņu dzīves aktivizācijas un kvalitātes uzlabošanā” ar tulkojumu zīmju valodā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas