Search form

Jaunumi

Photo

Prezentēti vairāki latviešu zīmju valodas materiāli

17.11.2023

14. novembrī latviešu zīmju valodas pasākumā tika prezentēti vairāki zīmju valodas materiāli. Pasākums iesākās ar pasaku grāmatas “Eža kažociņš” atvēršanas svētkiem. Šo grāmatu sagatavoja Latvijas Neredzīgo bibliotēka sadarbībā ar LNS. Grāmata tika tulkota jeb adaptēta zīmju valodā ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu. Šīs grāmatas tapšanā no LNS puses piedalījās Ilona Liniņa un Jolanta Znotiņa. Grāmatu digitālā veidā ir iespējams aplūkot LNS Zīmju valodas un Latvijas Neredzīgo bibliotēkas mājaslapās.

Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo

Paneļdiskusija: kā iesaistīties lēmumu pieņemšanā un līdzdarboties demokrātijas procesos

27.10.2023

Piektdien, 22. septembrī, Starptautiskajā Nedzirdīgo nedēļā kultūras centrā “Rītausma” noritēja diskusija “Mēs līdzās. Iesaiste un līdzdalība – fakti – risinājumi.” Latvijas Nedzirdīgo savienības projekta “Demokrātijas kultūras laboratorija” ietvaros. Diskusijā piedalījās vairāk nekā 80 dalībnieku.

Photo
Photo

Apvienotie Arābu Emirāti - Pasaules Nedzirdīgo federācijas XX Pasaules kongresa 2027. gadā rīkotājs

23.10.2023

Pasaules Nedzirdīgo federācija (WFD) ik pēc četriem gadiem rīko Pasaules kongresu kopā ar WFD Ģenerālo asambleju (GA). Nākamais kongress plānots 2027. gadā. WFD pašlaik sastāv no 134 dalīborganizācijām, un saskaņā ar tās statūtiem GA ir augstākā lēmējinstitūcija, kas nosaka WFD rīcības plānu un nākamā kongresa norises vietu.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas