Search form

Jaunumi

Photo

LNS muzeja brīvprātīgā darbiniece Līga Kotova apmeklēja Tartu Nedzirdīgo asociāciju

31.08.2023

Saulainajā 26.augusta dienā LNS muzeja brīvprātīgā darbiniece Līga Kotova apmeklēja Tartu Nedzirdīgo asociāciju (Igaunijā), lai iepazītos ar igauņu nedzirdīgo vēsturi. Viņa tikās ar asociācijas valdes priekšsēdētāju Sīmu Kaunissāni un valdes locekli Kaido Pālesi.

Photo

Mobilā lietotne “Help in LV” pieejama cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem

31.08.2023

No šī gada augusta Latvijā (iPhone un Android), ir pieejama mobilā lietotne "Help in LV" ( https://www.adipsd.com/mobile-app-main ). Lietotne paredzēta saziņai ar valsts ārkārtas dienestiem, Ģimenes Ārstu Konsultatīvo Tālruni - ĢĀKT (Medicīnas padomi) un noteiktos gadījumos zvaniem savai Uzticības personai.

Photo

Festivāls “Homo Novus” ir pieejams arī cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem (VIDEO)

Festivāls “Homo Novus”, kas norisinās no 30. augusta līdz 9. septembrism, šogad veltīts viesmīlībai un kolektīvai rīcībai — darbam, ko varam paveikt tikai sadarbībā ar pārējiem. Atgriežamies pie pazīstamā, novērtējam esošās attiecības un skatāmies, ko mums varētu sniegt ilglaicīgāku saistību uzņemšanās.

Photo

Mūžībā devusies LNS Goda biedre Dzintra Ligita Herbste

21.08.2023

Dzintra Ligita Herbste (Dāboliņa) dzimusi 1948. gadā 9. aprīlī un šopavasar viņa atzīmēja savu 75 gadu jubileju. Bet 17.augustā pārstāja pukstēt viņas sirds.

Photo
Photo
Photo
Photo

LNS amatiermākslas kultūras un sporta festivāls Ventspilī

09.06.2023

Sestdien, 3. jūnijā Ventspilī, Piejūras kempingā, brīvā dabā notika Latvijas Nedzirdīgo savienības amatiermākslas kultūras un sporta festivāls “Prieks atkal kopā būt”.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas