Search form

Jaunumi

Photo
Photo

Iespēja pieteikties apmācībām tuvinieku aprūpei modulī “Saskarsme”!

18.04.2024

Sociālās integrācijas valsts aģentūra aicina pieteikties bezmaksas apmācībām tuvinieku aprūpei modulī “Saskarsme”, kas norisināsies no š.g. 20. maija līdz š.g. 24. maijam.

Photo

Sāk darboties LNS Kopienas centrs

17.04.2024

Rīgas valstspilsētas pašvaldība deleģējusi LNS no 2024. gada 1. aprīļa nodrošināt kopienas centra pakalpojumu pašvaldības iedzīvotājiem, kuri deklarējuši savu dzīvesvietu Rīgas administratīvajā teritorijā, tostarp personām ar dzirdes traucējumiem.

Photo
Photo

Pirmo reizi raidījums “Vakariņš ar savējiem” kanālā 360TV ar tulkojumu zīmju valodā!

05.04.2024

Nedzirdīgiem skatītājiem pirmo reizi būs iespēja iepazīties ar pašmāju šovu "Vakariņš ar savējiem", kas kanālā 360TV skatāms jau no 2022. gada.

Photo

LNS jaunieši piedalījās "Erasmus+" apmaiņas pieredzes projektā “Zaļš ceļš ir mans ceļš” Polijā.

02.04.2024

Polijas organizācija Centrum Inicjatyw Europejskich Silesiana sadarbībā ar Latvijas Nedzirdīgo savienību un Turcijas universitāti “Hakkari Üniversitesi” no šī gada 10.marta līdz 18.martam organizēja Erasmus+ projektu “Green way is my way” ( no angļu.val. “Zaļais ceļš ir mans ceļš”), kurā piedalījās kopumā 41 dalībnieks ar līderiem un zīmju valodas tulkiem.

Photo
Photo

Četri elementi mākslā – zīmju valodā

Četri elementi mākslā – zīmju valodā Sešu Eiropas valstu nevalstiskās organizācijas realizē ERASMUS+ projektu “4 Elements in Arts” (Četri elementi mākslā), kas pēta četru elementu – Eiropas kultūrā dominējošo tēlu – potenciālu attiecībā uz mākslu, māksliniecisko socializāciju, radošumu un radošo domāšanu, pievēršoties stāstiem, kas attēloti vizuālās mākslas darbos, gleznās, zīmējumos, skulptūrās un citur. Projekta mērķis ir pilnveidot pieaugušo izglītotāju kompetences mākslas, kultūras mantojuma un angļu valodas apguves jomā. Šī projekta ietvaros tika sagatavoti četri video par Latviju latviešu zīmju valodā.

Photo
Photo

Kā sniegt pakalpojumus cilvēkiem ar invaliditāti? LNS kopā ar “APEIRONU” izglīto sabiedrību

26.02.2024

Jau trešo gadu Latvijas Nedzirdīgo savienība (LNS) sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” un biedrību “Redzi mani” piedāvā apmācību programmu “Pakalpojumu sniegšana cilvēkiem ar invaliditāti”. Apmācības mērķis ir izglītot pakalpojuma sniedzējus, lai cilvēki ar dažāda veida invaliditāti varētu realizēt savas ES Regulās ietvertās tiesības.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas