Search form

Jaunumi

Photo

Četri elementi mākslā – zīmju valodā

Četri elementi mākslā – zīmju valodā Sešu Eiropas valstu nevalstiskās organizācijas realizē ERASMUS+ projektu “4 Elements in Arts” (Četri elementi mākslā), kas pēta četru elementu – Eiropas kultūrā dominējošo tēlu – potenciālu attiecībā uz mākslu, māksliniecisko socializāciju, radošumu un radošo domāšanu, pievēršoties stāstiem, kas attēloti vizuālās mākslas darbos, gleznās, zīmējumos, skulptūrās un citur. Projekta mērķis ir pilnveidot pieaugušo izglītotāju kompetences mākslas, kultūras mantojuma un angļu valodas apguves jomā. Šī projekta ietvaros tika sagatavoti četri video par Latviju latviešu zīmju valodā.

Photo
Photo

Kā sniegt pakalpojumus cilvēkiem ar invaliditāti? LNS kopā ar “APEIRONU” izglīto sabiedrību

26.02.2024

Jau trešo gadu Latvijas Nedzirdīgo savienība (LNS) sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” un biedrību “Redzi mani” piedāvā apmācību programmu “Pakalpojumu sniegšana cilvēkiem ar invaliditāti”. Apmācības mērķis ir izglītot pakalpojuma sniedzējus, lai cilvēki ar dažāda veida invaliditāti varētu realizēt savas ES Regulās ietvertās tiesības.

Photo
Photo
Photo
Photo
Photo

Turpmāk REplay.lv būs LTV pieejamais saturs

15.01.2024

Latvijas Televīzijas filmas, seriālus un raidījumus aicinām skatīties REplay.lv, bet šīs mājaslapas kategorijā "Nedzirdīgajiem" vienuviet ir pieejams viss saturs ar zīmju valodas tulkojumu un subtitriem latviešu valodā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas