Search form

Jaunumi

Photo

SIA "LNS Rehabilitācijas centrs" aicina darbā sociālo darbinieku

10.01.2022

SIA “LNS Rehabilitācijas centrs” (LNS RC) izsludina konkursu uz Sociālā darbinieka amatu (darbs uz nenoteiktu laiku).

Photo

Mūžībā aizgājusi LNS “Kopsolī” redaktore Ilze Kopmane

04.01.2022

Aizgājušā gada pēdējā dienā, 31. decembrī,  pārstāja pukstēt Latvijas Nedzirdīgo savienības (LNS) Goda biedres, LNS  laikraksta “Kopsolī” ilggadējās redaktores Ilzes Kopmanes (1942-2021) sirds.

Photo
Photo
Photo

LNS biedriem būs pieejama bezmaksas digitālo prasmju mācību programma “Dari Digitāli”

13.12.2021

13. decembrī LNS prezidents Edgars Vorslovs piedalījās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) organizētajā sarunā par digitālo prasmju projektu, ko plānots īstenot ar Eiropas atveseļošanās fonda atbalstu (ANM).

Photo

Aicinām aizpildīt aptauju par surdotulkojumu un titru izmantošanu un pieejamību medijos

02.12.2021

Sociālo pētījumu centrs “Latvijas Fakti” pēc Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes pasūtījuma pašlaik veic sociālu pētījumu par surdotulkojumu un titru izmantošanu un pieejamību medijos (televīzijā, radio, internetā).

Photo

Tiesībsargs aicina uz tiešsaistes diskusiju “Cilvēki ar invaliditāti un digitālie risinājumi. No lietotāja par radītāju”

30.11.2021

Piektdien, 3. decembrī, plkst. 11.00-13.00, Starptautiskajā cilvēku ar invaliditāti dienā, tiesībsargs aicina piedalīties tiešsaistes diskusijā “Cilvēki ar invaliditāti un digitālie risinājumi. No lietotāja par radītāju”. Diskusijas mērķis ir iedvesmot cilvēkus ar invaliditāti no digitālo risinājumu lietotājiem kļūt par digitālo risinājumu veidotājiem.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas