Search form

Jaunumi

Photo

Pasaules diktāts latviešu valodā 2021 – šogad pieejams arī skatītājiem ar dzirdes traucējumiem

25.11.2021

Šogad, 27.11. plkst. 12.05, sagatavot rakstīšanai nepieciešamos darbarīkus, atvērt LTV mājaslapu un piedalīties pasaules diktāta rakstīšanā varēs arī valodas entuziasti ar dzirdes traucējumiem, kuri pārzin zīmju valodu.

Photo
Photo
Photo
Photo

LTV novembra svētku programma skatītājiem ar dzirdes traucējumiem

08.11.2021

Šogad 11. un 18. novembrī, kad visā Latvijā tiek svinēta Lāčplēša diena un Latvijas Republikas proklamēšanas diena, LTV saviem skatītājiem ar dzirdes traucējumiem piedāvā daudzveidīgu svētku programmu.

Photo
Photo

Aicina uz starptautisku konferenci par kultūras pieejamību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

27.10.2021

Fonds “Nāc līdzās!” 28. oktobrī plkst. 10.30 organizē starptautisko konferenci “Cilvēku ar īpašām vajadzībām kultūra, kā pilsoniskās līdzdalības forma, tās nozīme viņu dzīves aktivizācijas un kvalitātes uzlabošanā” ar tulkojumu zīmju valodā.

Photo

Tapusi aizraujoša filma bērniem par veselīgu uzturu - “Ceļojums veselīgā uztura pasaulē” (ar subtitriem un sudrotulkojumu)

22.10.2021

Lai sekmētu zināšanas par veselīga uztura pamatprincipiem, tapusi mācību filma 1. līdz 5.klašu skolēniem par pareizu ēšanas kultūru. Filma kā palīgmateriāls lieti noderēs kā pedagogiem, tā arī vecākiem, jo bērna ēšanas paradumi vispirms veidojas ģimenē.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas