Search form

Jaunumi

Photo

Iznācis "Kopsolī" 2023. gada decembra izdevums!

22.12.2023

Gads tuvojas noslēgumam un jau pavisam drīz svinēsim gada gaišākos un sirsnīgākos svētkus – Ziemassvētkus. Pienācis laiks arī noslēdzošajam šī gada “Kopsolī” izdevumam. 


Photo
Photo
Photo

Jaungada balle Pūķa pēdās

04.12.2023

LNS Rīgas reģionālā biedrība un LNS Jauniešu centrs aicina uz “Jaungada balli Pūķa pēdās”, kas notiks 31. decembrī no plkst. 20.00 Elvīras ielā 19, Rīgā. Piesakies līdz 18. decembrim katru darba dienu Rīgas RB plkst. 9– 17. Vietu skaits ierobežots!

Photo
Photo

TV4 piedāvā raidījumus ar tulkojumu zīmju valodā un subtitriem latviešu valodā.

01.12.2023

RUNA:JAM! - Īpaši veltīts jauniešiem, bet domāts ikvienam, kurš interesējas par mūsdienu lielajiem jautājumiem. (Bez)maksas sports - Profesionālais sports un nauda – raidījums pievēršas tieši sporta finansiālo jautājumu analīzei un izvērtēšanai.

Photo
Photo

Atklāts Igaunijas Nedzirdīgo kopienas muzejs

Ielūgtā LNS brīvprātīgā muzeja darbiniece Līga Kotova 8. novembrī piedalījās Igaunijas Nedzirdīgo muzeja atklāšanas svētkos Tartu Nedzirdīgo asociācijas telpā.

Photo
Photo

Prezentēti vairāki latviešu zīmju valodas materiāli

17.11.2023

14. novembrī latviešu zīmju valodas pasākumā tika prezentēti vairāki zīmju valodas materiāli. Pasākums iesākās ar pasaku grāmatas “Eža kažociņš” atvēršanas svētkiem. Šo grāmatu sagatavoja Latvijas Neredzīgo bibliotēka sadarbībā ar LNS. Grāmata tika tulkota jeb adaptēta zīmju valodā ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu. Šīs grāmatas tapšanā no LNS puses piedalījās Ilona Liniņa un Jolanta Znotiņa. Grāmatu digitālā veidā ir iespējams aplūkot LNS Zīmju valodas un Latvijas Neredzīgo bibliotēkas mājaslapās.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas