Search form

Jaunumi

Photo
Photo
Photo

Latvijas Nedzirdīgo savienības uzņēmumam "LNS DANE"- 70

14.03.2022

Daugavpilī ir vienīgais ražošanas uzņēmums, kurš palicis LNS sistēmā. Mērķis - organizēt ražošanu, lai sniegtu līdzekļus LNS darbības atbalstam.

Daugavpilī 1950. gadā jau sāka darboties pirmā apavu remonta darbnīca ar 3 cilvēkiem privātā mājā. Drīz vien tika izveidota arī grāmatsiešanas brigāde. Šo specialitāšu strādnieki 1951.gadā sāka strādāt kopīgi īrētās telpās Lāčplēša ielā 67.

Photo

Martā LTV skatītājiem ar dzirdes traucējumiem piedāvā jaunas pārraides ar subtitriem un zīmju valodas tulkojumu

01.03.2022

Martā Latvijas Televīzija pārraida dažādus jaunus un interesantus raidījumus un seriālus, kuriem nodrošināti subtitri un surdotulkojums.

Photo
Photo

Nedzirdīgie var saņemt tiešsaistes ārstu konsultācijas ar mobilo lietotni

20.02.2022

LNS dara zināmu, ka Cilvēku ar Īpašām Vajadzībām un Invaliditāti Digitālās Integrācijas Asociācija izstrādājusi cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem mobilo Lietotni. 

Photo

LNS biedre saņem pateicības rakstu Rīgas domē

17.02.2022

11. februārī, Rātsnamā jau tradicionāli tika godināti Rīgas brīvprātīgā darba veicēji un organizatori, kas devuši ievērojamu ieguldījumu sabiedrības labā aizvadītā gada laikā.

Photo
Photo

Vēstures apskats: LNS Valmieras reģionālā biedrība - 75

09.02.2022

Valmieras reģionālā biedrība savā attīstības ceļā piedzīvojusi garu vēsturi. Vidzemes Kurlmēmo biedrība radās 1929. gadā, Valmieras Kurlmēmo skolā.

Photo

Jauniešu koris “Balsis” uzsāk īpašu projektu cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem

08.02.2022

Jauniešu koris BALSIS uzsācis nebijušu projektu, kur sadarbībā ar Latvijas Nedzirdīgo savienību ir izveidotas vienpadsmit kormūzikas skaņdarbu vizualizācijas, kas pielāgotas cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem. 

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas