Search form

Jaunumi

Photo

Meteņu jautrības Tukumā (foto)

28.02.2013

Februāris ir ziemas pēdējais mēnesis, un ļaudis tā izskaņā parasti pulcējas, lai pavasara gaidās sarīkotu jautras atvadas no ziemas. Viena no latviešu senajām gadskārtu tradīcijām ir Meteņdienas svinēšana.

Aicina Vidzemes, Ziemeļu un Rīgas rajona biedrus uz atkārtotu grupas pārvēlēšanu sapulci

28.02.2013

Atkārtota pārvēlēšanu sapulce Vidzemes, Ziemeļu un Rīgas rajona grupām notiks svētdien, 10. martā pl. 12. Visas sapulces notiks k/c Rītausma.

Rīgas RB valde arī atgādina, ka grupas Tilts pārvēlēšanu sapulce notiks šosestdien, 2. martā pl. 12 k/c Rītausma.

Ziņo: Rīgas RB valde

Photo

Bezmaksas zobu raušana RSU Stomatoloģijas institūtā

28.02.2013

Ir iespēja BEZ MAKSAS veikt zobu izraušanu, ko veic Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Stomatoloģijas institūta 5. kursa studenti pasniedzēju uzraudzībā.

Photo

Rindā pēc dzirdes aparāta

27.02.2013

Kāda "Latvijas Avīzes" lasītāja, ielikuma "Ģimene. Veselība" lappusēs izlasījusi publikāciju par dzirdes aparātiem, vaicāja, vai tie nav tehniskie palīglīdzekļi, kurus apmaksā valsts.

Photo

Kuldīgā: uzzina un spriež par aktualitātēm sociālajā apdrošināšanā

27.02.2013

22. februārī Kuldīgas biedrībā notika lekcija, kurā VSAA Ventspils reģionālās nodaļas direktore Lidija Petrevica sanākušos biedrus informēja par VSAA aktualitātēm sociālajā apdrošināšanā 2013. gadā.

Photo
Photo

Valentīna dienas pasākums „Mīļais Valentīns” (foto)

26.02.2013

Svētā Valentīna diena pasaulē ir zināma kā mīlētāju, laulāto un draugu apdāvināšanas diena. Šī diena mums ienes krāsainību un atgādina, ka tuvojas pavasaris. Projekta “Nepalikt vieniem klusumā” pensionāri jo īpaši gaidīja šo dienu.

Photo

LNS ESF projekta „Alternatīvie sociālās rehabilitācijas pasākumi nedzirdīgiem Latgales reģionā’’ aktivitātes ziemas periodā

26.02.2013

Rēzeknes reģionālajā biedrībā spraigi turpinājās Eiropas Sociālā fonda projekta ietvaros uzsāktās aktivitātes, Latgales reģiona nedzirdīgajiem piedāvājot datorapmācības, ekskursijas, mākslinieciskās, aktīvu atpūtu un veselību veicinošās un dažādas profesionālās iemaņas veidojošās nodarbības.

Photo
Photo

Turpat uzdarbojas arī „Nezinīši” (foto)

25.02.2013

Projekta „Kusuma pasaule” ietvaros Daugavpils biedrībā aktīvi darbojas arī interešu klubs „Nezinīši”. Nodarbību tematika ir ļoti dažāda. Šoreiz tēma bija visai neparasta „Kaklasaite – vīriešu garderobes neatņemama sastāvdaļa”.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas