Search form

Jaunumi

Photo
Photo
Photo

Pirmo reizi Lieldienu dievkalpojums ar tulkojumu zīmju valodā internetā

28.03.2013

Rīgas Sv. Jāņa evaņģēliski luteriskā draudze pēc mācītāja Ingus Dauksta ierosinājuma pirmo reizi organizē Lieldienu dievkalpojumu ar tulkojumu zīmju valodā internetā. Rīta dievkalpojums, kas tiks tulkots zīmju valodā un filmēts, notiks 31.martā pl.7 . Šajā rīta dievkalpojumā nebūs klāt nedzirdīgie apmeklētāji.

Photo

Uzmanību sporta draugiem! Pasaules čempionāta spēles varēs vērot internetā

28.03.2013

Somu uzņēmums Moxio Ab piedāvā visiem sporta līdzjutējiem skatīties interneta tiešraides no 2013. gada Pasaules nedzirdīgo čempionāta hokejā, ziņo Pasaules Nedzirdīgo federācija. Tas ir nozīmīgs sporta pasākums, kuru organizē Somijas nedzirdīgo sporta savienība.

Photo
Photo
Photo

„Melodziesmām – 40” (video, papildināts)

27.03.2013

Piedāvājam videomateriālu par pasākumu „Melodziesmām – 40”, kas notika 23. februārī k.c. „Rītausma”. Šis notikums bija veltīts 40 gadu atcerei, kopš Latvijā aizsākās melodeklamācijas vēsture, un šī saieta idejas rosinātāja ir Regīna Rizika – melodeklamācijas žanra aizsācēja Latvijā.

Photo

Renārs Kaupers piedalās Raiņa skolas pasākumā

26.03.2013

21. martā Rīgas Raiņa 8. vakara vidusskolā notika sarīkojums „Mēs iesim tuvāk”, kura īpašais viesis bija mūziķis Renārs Kaupers.

Photo

LM neplāno palielināt valsts sociālā nodrošinājuma pabalstu cilvēkiem ar 3. grupas invaliditāti

26.03.2013

Labklājības ministrija (LM) ir sagatavojusi priekšlikumu, lai no nākamā gada palielinātu pabalstus cilvēkiem ar invaliditāti atbilstoši patēriņa cenu indeksam. LM priekšlikums ir ieviest diferencētu valsts sociālā nodrošinājuma pabalstu cilvēkiem ar invaliditāti, ziņo portāls ir.lv.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas