Search form

Jaunumi

Photo

Daugavpiliešiem bija mēmie Meteņi un spilvenu balle, bet liepājnieki smēlās atziņas mīlestības akā

03.03.2011

Februāris ir pēdējais ziemas mēnesis. Bargā ziema un sals nemazināja projekta „Klusuma pasaule” aktivitātes. No aukstuma necieta arī Daugavpils un Liepājas biedrības. Tur notika neparasti un brīnišķīgi pasākumi.

Photo

Datu valsts inspekcija saskata pārkāpumus tautas skaitīšanā internetā un ierobežo anketu aizpildīšanas iespējas

02.03.2011

No šodienas uz laiku apturēta iespēja piedalīties tautas skaitīšanā internetā, izmantojot personas kodu un pases numuru, taču joprojām iespējams piedalīties, reģistrējoties izmantojot bankas lietotāja numuru, paroli un kodu vai elektronisko parakstu.

Photo

6. martā kronēs Mis Nedzirdīgo Latviju 2011 (papildināts)

02.03.2011

Jau šo svētdien 6.martā pl.14 kultūras centrā „Rītausma” Rīgā, Kandavas ielā 27, notiks skaistumkonkurss „Miss Deaf Latvia 2011”. Pasteidzieties, vēl ir brīvas dažas skatītāju vietas.

Photo

Amatniekiem, rokdarbniecēm, māksliniekiem – lieliska izdevība piedāvāt savus darbus

02.03.2011

Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija SUSTENTO, kurā ietilpst daudzas invalīdu organizācijas, arī Latvijas Nedzirdīgo savienība, aicina sadarboties cilvēkus ar invaliditāti, tātad arī nedzirdīgos, kuri nodarbojas ar amatniecību, rokdarbiem, gleznošanu vai cita veida darinājumiem.

Photo

Vatikāns izvairās no atbildības: neuzklausa seksuāli izmantota nedzirdīgā prasību

02.03.2011

ASV advokāts Džefs Andersons (attēlā), kas pārstāv vairāku simtu garīdzniecības seksuālās izmantošanas upuru intereses, paziņojis, ka Vatikāns izvairās atbildēt par apsūdzībām. Ilinoisas štata tiesā iesniegta nedzirdīgā Terija Kohuta prasība kompensācijas saņemšanai par noziegumu, ko viņam nodarījis nesen mirušais Viskonsīnas štata nedzirdīgo skolas garīdznieks.

Photo

Videoziņas Nr.80: Tautas skaitīšana: saskaitīsimies paši!

01.03.2011

No šodienas, 1. marta, līdz 31. maijam Latvijā notiks tautas skaitīšana. Tā būs 10. tautas skaitīšana kopš Latvijas kā neatkarīgas valsts izveidošanas. Piedāvājam jums speciāli sagatavotu informāciju zīmju valodā par šo notikumu.

Photo

Skolēni izgudro robotu, lai palīdzētu nedzirdīgajiem cilvēkiem

01.03.2011

Jaunie izgudrotāji no kādas mazpilsētas skolas bija ieradušies Delandes (ASV) pilsētas Domes ēkā, lai pilsētas vadībai nodemonstrētu savu izgudrojumu – robotu, kas spēj zīmju valodu iztulkot angļu valodā.

Photo

Rīdzinieki Brīvdabas muzejā izdzen ziemu

01.03.2011

26. februāra saulainajā sestdienā projekta „Klusuma pasaule” ietvaros Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, Vidzemes sētā notika tematiskais pasākums ''Ziema'' – budēļos iešana. Tajā piedalījās ne tikai pieaugušie, bet arī bērni.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas