Search form

Jaunumi

Žurnālā “IR” intervija ar LNS uzņēmuma “Dane” direktori Mariju Gedminieni

Jaunajā nedēļas žurnālā “IR” (Nr. 27) rakstā “Vīle 50 gadu garumā” lasāma intervija ar Latvijas Nedzirdīgo savienības (LNS) uzņēmuma “Dane” (Daugavpilī) direktori Mariju Gedminieni. Marija, kas šeit sāka strādāt pirms 35 gadiem kā zīmju valodas tulks, lepojas ar to, ka atšķirībā no vairākām citām līdzīgām ražotnēm, kas bija gan Nedzirdīgo, gan Neredzīgo biedrībai, daugavpiliešiem vienīgajiem izdevās uzņēmumu saglabāt. Vairāk lasiet šeit http://www.ir.lv/2011/7/13/vile-50-gadu-garuma vai žurnālā.

Šovakar internetā var sekot skaistumkonkursa Miss Deaf World 2011 un Miss Deaf Europe 2011 finālam

Šodien, 8. jūlijā, pl. 20 mājaslapā http://www.missdeafworld2011-2020.com/ būs iespēja noskatīties skaistumkonkursa Miss Deaf World 2011 un Miss Deaf Europe 2011 finālu, kas notiek Čehijas galvaspilsētā Prāgā. Latviju pārstāv Miss Deaf Latvia 2011 Vita Riņķe.

Photo

Nedzirdīgo Sports” aicina uz vasaras sporta spēlēm 23. - 24. jūlijā

06.07.2011

Rīgas nedzirdīgo sporta klubs „Nedzirdīgo Sports” organizē vasaras sporta spēles 23.-24.jūlijā Zvejniekciemā. Visi tiek laipni aicināti piedalīties!

Photo

SĀKUŠIES ATVAĻINĀJUMI: NĀKAMĀS ZIŅAS JAUNUMOS PARĀDĪSIES AUGUSTĀ

01.07.2011

LNS sistēmas darbinieku liela daļa jūlijā / augustā dodas atvaļinājumā , viņu vidū no 4. jūlija atvaļinājumā atrodas arī Informācijas centrā un laikraksta "Kopsolī" redakcijā strādājošie. Sakarā ar to ziņu ievietošana Jaunumos tiek pārtraukta līdz 1. augustam, bet laikraksta 8. numuru saņemsiet kā parasti - augusta otrajā pusē. Vēlam visiem vasarā jauki un interesanti atpūsties, nostiprināt veselību, sakrāt pozitīvu enerģiju, lai varētu ar jaunu sparu un radošu garu iekļauties darbiem un pasākumiem piepildītajā LNS rudens / ziemas sezonā!

Vienmēr jūsu: Infocentrs

Photo

LNS seko, lai "ANO konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām” pamatnostādņu izstrādes procesā būtu ievērotas nedzirdīgo intereses

01.07.2011

Tā kā patlaban Latvija gatavojas "ANO konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām” īstenošanas ieviešanai, pie Labklājības ministrijas izveidotas vairākas problēmgrupas šīs konvencijas īstenošanas pamatnostādņu izstrādei.

Photo
Photo

No Komunikācijas centra direktora amata aiziet Ainārs Ostvalds

01.07.2011

No 1. jūlija Ainārs Ostvalds pārtraucis darbu Komunikācijas centra valdes priekšsēdētāja amatā. Viņš vairs nebūs arī tulks televīzijā, kā arī nestrādās projektā „Klusuma pasaule” – tātad aiziet no LNS sistēmas vispār. Saskaņā ar LNS valdes lēmumu turpmāk Komunikācijas centra vadītāja pienākumi pagaidām uzticēti LNS viceprezidentei Sandrai Gerenovskai.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas