Search form

LTV piedāvājums

Photo

Jaunā izklaidējošā LTV spēle “Kurš ir kurš? “ ar subtitriem

27.10.2017

No trešdienas, 1.novembra, trešdienās pl. 11 : 15 LTV 1 pārraidīs jaunu izklaidējošu spēli “Kurš ir kurš?” ar subtitriem. Ir paredzēti astoņi raidījumi, kas turpināsies līdz 27.

Photo

Raidījums par ārpolitiku “Pasaules panorāma”- ar subtitriem

09.10.2017

No šodienas, 9.oktobra Latvijas Televīzija piedāvā saviem skatītājiem ar dzirdes traucējumiem jaunu raidījumu - «Pasaules panorāma», sagatavojot to ar subtitriem.

Photo

Junkers: “Eiropa ir ēka, par kuras jumtu mums visiem jārūpējas…”

14.09.2017

13. septembrī Eiropas Komisijas priekšsēdētājs Žans Klods Junkers teica interesantu, optimistisku un iedvesmojošu runu Eiroparlamenta deputātiem.

Photo

Interesē, kas notiek politikā un pasaulē?

12.09.2017

Skaties tiešraidē Eiropas Komisijas priekšsēdētāja Žana Kloda Junkera uzrunu Eiropas Parlamentā un debates par situāciju Eiropas Savienībā trešdien, 13. septembrī, no pl. 9.50 līdz 13.00 internetā, LTV mājaslapā http://ltv.lsm.lv/lv/ ar surdotulkojumu.

Photo

No 15. jūlija ar subtitriem skatāms LTV raidījumu cikls “Mans zaļais dārzs”

28.06.2017

Vasaras sezonā Latvijas Televīzija sarūpējusi īpašu raidījumu ar subtitriem – “Mans zaļais dārzs”. To vada plaša profila dārznieks Edgars Neilands.

Photo

Latvijas Televīzijā – pašvaldību vēlēšanu raidījumi ar surdotulkojumu

01.06.2017

Gatavojoties pašvaldību vēlēšanām, kas norisināsies 3. jūnijā, Latvijas Televīzija (LTV) paredzējusi nodrošināt virkni raidījumu cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem, piedāvājot tos noskatīties ar surdotulkojumu LTV ēterā vai interneta vietnē www.ltv.lv

Photo

LTV “Raķetēni” ar tulkojumu zīmju valodā atgriežas!

19.05.2017

Latvijas Televīzija, domājot par jauniem, saistošiem projektiem bērniem ar dzirdes traucējumiem, sāk demonstrēt animācijas seriālu "Raķetēni 2" ar tulkojumu zīmju valodā. Šīs filmiņas ir paredzēts ievietot LTV interneta portālā www.ltv.lv  vienlaikus ar to demonstrēšanu LTV 1 ēterā.

Photo

LTV PIEDĀVĀ: Priekšvēlēšanu aģitācija ar surdotulkojumu internetā

09.05.2017

No 9.maija līdz 1.jūnijam LTV1 katru dienu pl.16:30 pārraidīs bezmaksas politisko aģitāciju. Tā pienākas 23 deputātu kandidātu sarakstiem – visiem tiem, kas reģistrēti Rīgas domes vēlēšanām, kā arī tiem, kuri iesniegti vismaz piecu republikas pilsētu novadu domju vēlēšanām.

Photo

Sveicinājums svētkos no Latvijas Televīzijas!

03.05.2017

4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, Latvijas Televīzija piedāvā īpašus raidījumus un filmas saviem skatītājiem ar dzirdes traucējumiem.

Photo

Latvijas Televīzijas īpaši sagatavotās filmas ar subtitriem Lieldienās

13.04.2017

Līdzās ierastajiem raidījumiem un filmām Lieldienu laikam Latvijas Televīzija ir sagatavojusi īpašas filmas ar subtitriem, dodot iespēju tās noskatīties skatītājiem ar dzirdes traucējumiem.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas