Search form

Sociālās ziņas

Photo

Aicinām saņemt pabalstu mācību līdzekļu iegādei!

01.09.2011

Rīgas domes Labklājības departaments gatavojoties jaunajam mācību gadam aicina rīdziniekus saņemt pabalstu mācību līdzekļu iegādei, Rīgas domes 03.07.2007. saistošo noteikumu Nr.84 „Noteikumi par Rīgas pilsētas pašvaldības sociālajiem pabalstiem” noteiktajā kārtībā.

Photo

Kā pieteikties uz surdotulka pakalpojumu izglītības programmas apguvei

02.08.2011

Saeima 8.jūlijā pieņēma grozījumus Invaliditātes likuma 12.pantā un papildināja ar jaunu - 13.pantu, kas atvieglos surdotulka (zīmju valodas tulka) saņemšanu tiem dzirdes invalīdiem, kuri apgūst profesionālo pamatizglītību, profesionālo vidējo izglītību vai augstāko izglītību.

Photo

Surdotulka pakalpojumi cilvēkiem ar invaliditāti būs pieejami no 2015.gada 1.septembra

25.05.2011

Cilvēkiem ar invaliditāti, kuri apgūst profesionālās pamatizglītības, profesionālās vidējās un augstākās izglītības programmas, surdotulka pakalpojumi būs pieejami no 2015.gada 1.septembra nevis no 2011. gada 1.septembra, kā tas bija noteikts līdz šim.

Photo

No 1.maija medicīniskus padomus sniedz Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis

03.05.2011

No š.g.1.maija darbu uzsāk Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis 66016001, kas nodrošinās Latvijas iedzīvotājiem iespējas ārpus ģimenes ārstu darba laika saņemt medicīniskus padomus par vienkāršām veselības problēmām, kuru risināšanai nav nepieciešama neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšana.

Photo

Beidzot radīta sistēma, kas palīdzēs nedzirdīgajiem vienkāršāk saprasties ar ārstu

18.04.2011

Žesti, mēģinājumi aprakstīt savu veselības stāvokli uz lapiņas – tāds ir veids, kā līdz šim tev nācies ārstiem skaidrot savas veselības problēmas. TURPMĀK tev vairs nevajadzēs skaidrot ārstam, kā jūties, jo varēsi vienkārši parādīt savas pašsajūtas novērojumus un savu slimības vēsturi rakstiskā un pārskatāmā veidā.

Photo

Rīgā nedzirdīgajiem nav jāmaksā suņu nodoklis

29.03.2011

Rīgā saskaņā ar RD saistošajiem noteikumiem Nr. 57 no suņa turēšanas nodevas ir atbrīvoti vientuļie nestrādājošie pensionāri, 1. un 2.grupas invalīdi, kā arī redzes un dzirdes invalīdi.

Photo

Uzmanību! Interesējieties par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piešķiršanu savu pilsētu/novadu pašvaldībās

25.03.2011

Jau informējam, ka rīdzinieki var saņemt nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumus, bet arī jebkurā citā Latvijas pilsētā/novadā dzīvojošam zemes, mājas vai dzīvokļa īpašniekam tas iespējams, ja vien viņa statuss atbilst kādam vietējās pašvaldības attiecīgo noteikumu punktam.

Photo
Photo
Photo

Izmantojiet atlaidi ‘’Daugavas’’ produkcijai

12.01.2011

Kā ziņo mūsu biedrs Edgars Vorslovs, SIA „Daudznozaru kompānija ‘’Daugava’’” 2011.gadu pasludinājusi par atbalsta gadu.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas