Search form

Sociālās ziņas

Photo

Par atvieglojumiem cilvēkiem ar 1., 2. un 3. invaliditāti un bērniem ar invaliditāti

13.12.2012

„Latvijas Vēstneša” portāls piedāvā skaidrojumus, kādu atbalstu piedāvā valsts cilvēkiem ar 1., 2. un 3. invaliditāti un bērniem ar invaliditāti.

Photo

Par surdotulka pakalpojuma saskarsmes nodrošināšanai ar citām fiziskām un juridiskām personām saņemšanu no 2013. gada

12.12.2012

Kā jau videoziņās Nr. 165 iepriekš informējām, Saeima 15. novembrī pieņēma grozījumus Invaliditātes likumā un no 2013. gada 1. janvāra katram nedzirdīgam cilvēkam būs tiesības saņemt surdotulka pakalpojumu līdz 120 stundām.

Photo

No 5. decembra Rīgas Sociālais dienests sāks pieņemt iesniegumus pabalsta pārtikas iegādei piešķiršanai

05.12.2012

No 5. decembra Rīgas Sociālais dienests sāks pieņemt iesniegumus, lai piešķirtu pabalstu pārtikas iegādei. Pabalsts tiek piešķirts ar mērķi sniegt vienreizēju materiālu atbalstu pārtikas iegādei tām personām, kuras deklarējušas pamata dzīvesvietu Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā.

Photo

Aicina uz veselības istabām Rīgā

14.11.2012

Šodien, 14. novembrī, un visu šo nedēļu – Rīgas domes Labklājības departaments aicina pilsētas iedzīvotājus noteikt un izvērtēt savus risku saslimt ar cukura diabētu vienā no piecām Latvijas Sarkanā Krusta veselības istabām.

Photo

LM videofilmā aicina padarīt vidi pieejamāku sabiedrības locekļiem

12.11.2012

Otrdien, 13.novembrī, plkst.15.00 Latvijas Televīzijas (LTV) 1. kanālā demonstrēs filmu „Pieejama vide – iespējas un risinājumi”, tādējādi aicinot ikvienu aizdomāties par iespējām padarīt pieejamāku vidi visiem sabiedrības locekļiem, informē Labklājības ministrija (LM).

Photo

Var saņemt bezmaksas palīdzību

11.10.2012

Latvijas Mazturīgo atbalsta biedrības „Dace” biedri var saņemt bezmaksas apģērbu, apavus, sadzīves lietas, bērnu lietas, dažādu tehniku, traukus, grāmatas utt. Biedrībā var reģistrēties, uzrādot izziņu par atbilstību trūcīgas /maznodrošinātas ģimenes (personas) statusam vai invalīda, pensionāra, bāreņa apliecību.

Photo

NVA aicina uz mūžizglītības pasākumiem nodarbinātām personām

02.10.2012

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 2012.gada 3.oktobra atsāk bezdarba riskam pakļauto personu reģistrāciju dalībai ESF projektā „Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām”.

Photo

Par pakalpojumu apmaksu valsts iestādēs

19.09.2012

No 1. septembra valsts iestādes pakalpojuma saņēmējam vairs nav pienākuma uzrādīt apliecinātu maksājuma dokumentu.
 Turpmāk valsts iestādēm pašām elektroniski jāpārbauda, vai maksājums saņemts valsts budžetā
.

Photo
Photo

Nodrošina e-konsultāciju vājdzirdīgiem un nedzirdīgiem bērniem

06.09.2012

No 5. septembra Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Uzticības tālrunis 116111 nodrošina iespēju saņemt psiholoģisku atbalstu arī vājdzirdīgajiem un nedzirdīgajiem bērniem. Atbalstu bērni var saņemt ar e-konsultācijas starpniecību.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas