Search form

Sociālās ziņas

Photo

LM aicina piesargāties no ziedojumu vācējiem – krāpniekiem

27.11.2013

Labklājības ministrija (LM) aicina iedzīvotājus uzmanīties un pārbaudīt iespējamos krāpniekus – ziedojumu vācējus, kuri lūdz ziedot Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo tuviniekiem un nelaimē cietušajiem.

Photo

Pārbaudiet savas plaušas: Austrumu slimnīcā to var izdarīt bez maksas

20.11.2013

Rīgas Austrumu slimnīca novembrī aicina iedzīvotājus uz plaušu darbības pārbaudēm – uz spirometriju*. To bez maksas var veikt līdz 29. novembrim stacionāros „Gaiļezers” (Rīgā, Hipokrāta ielā 2) un „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” (Rīgā, Nīcgales ielā 5, 10. kabinetā), iepriekš pierakstoties pa tel. 67042439.

Photo

Decembra pensijas izmaksās agrāk

19.11.2013

Saistībā ar eiro ieviešanu „Latvijas Pasts” pensijas un pabalstus saviem klientiem šā gada decembrī piegādās agrāk nekā parasti, ziņo Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA).

Photo

Bezdarbniekiem būs pieejamāki algotie pagaidu sabiedriskie darbi

06.11.2013

Bezdarbniekiem turpmāk būs vienkāršāk iesaistīties algotos pagaidu sabiedriskajos darbos. Tas ļaus cilvēkiem, kuri palikuši ārpus darba tirgus, nezaudēt darba iemaņas un saņemt pabalstu.

Photo

Valdība konceptuāli akceptē izmaiņas atbalstam ģimenēm ar bērniem

16.10.2013

Valdība otrdien, 15. oktobrī, konceptuāli akceptēja izmaiņas atbalsta sniegšanā ģimenēm ar bērniem nākamajā gadā.

Photo

Krūts veselības mēnesī Rīgas Austrumu slimnīca aicina uz bezmaksas pārbaudēm

14.10.2013

Oktobri pasaulē tradicionāli atzīmē kā krūts veselības mēnesi, lai pievērstu sabiedrības uzmanību krūts vēža profilaksei, agrīnas diagnostikas nozīmei, kvalitatīvai ārstēšanai un onkoloģisko pacientu rehabilitācijas iespējām.

Photo

LM: Sociālā palīdzība apkures samaksai jāmeklē pašvaldībās

10.10.2013

Apkures sezona, kas jau uzsākta vairākās pašvaldībās, rada iedzīvotājiem būtiskus papildu tēriņus ar to saistīto izdevumu nomaksai. Labklājības ministrija (LM) aicina cilvēkus, kuriem nepieciešama finansiāla palīdzība, vērsties savas pašvaldības sociālajā dienestā.

Photo

Rudenī un ziemā iebraukšana Jūrmalā – bez maksas

01.10.2013

Jūrmalas pilsētas dome mainījusi iebraukšanas noteikumus, atceļot iebraukšanas maksu Jūrmalā rudens un ziemas sezonā no 1. oktobra līdz 31. martam. Iebraukšanas atļaujas Jūrmalas pilsētas teritorijā jāpērk tikai periodā no 1. aprīļa līdz 30. septembrim.

Photo

No 1. oktobra ar e – talonu 3. grupas invalīdi, kas deklarējušies Rīgā, vilcienā var braukt bez maksas Rīgas robežās

30.09.2013

Akciju sabiedrība (AS) „Pasažieru vilciens” informē, ka no š. g. 1. oktobra braukšanai pasažieru vilcienos Rīgas robežās atsevišķas pasažieru kategorijas, arī 3. grupas invalīdi, kas deklarējušies Rīgā, var izmantot SIA „Rīgas satiksme” izsniegto e – talonu.

Photo

Par sirds un asinsvadu veselības uzlabošanu 2013. – 2015.gadā

21.08.2013

Valdībā apstiprināts Veselības ministrijas izstrādātais Sirds un asinsvadu veselības uzlabošanas rīcības plāns 2013. – 2015.gadam, lai samazinātu mirstību no sirds un asinsvadu slimībām, kā arī riska faktoru negatīvo ietekmi uz veselību, jo šobrīd katru gadu Latvijā priekšlaicīgi mirst no sirds un asinsvadu slimībām trīs reizes vairāk cilvēku nekā vidēji Eiropas Savienībā.*

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas