Search form

Sociālās ziņas

Photo

Cilvēki ar invaliditāti varēs saņemt profesionālās rehabilitācijas pakalpojumus

19.04.2012

Cilvēki darbspējīgā vecumā ar invaliditāti, tās skaitā arī prognozējamu, varēs saņemt no valsts budžeta apmaksātus profesionālās rehabilitācijas pakalpojumus.

Photo

Latvijā nedzirdīgie ārkārtas palīdzību var izsaukt, sūtot sms uz 112

09.02.2012

No februāra Latvijā nedzirdīgi cilvēki var izsaukt policiju, ātro palīdzību, ugunsdzēsējus un gāzes dienestu, sūtot īsziņu uz 112.

Photo

Cilvēkiem ar invaliditāti izsniegs jauna parauga apliecības

12.04.2012

No 1. septembra cilvēkiem ar invaliditāti plānots izsniegt jaunas, uzlabota parauga apliecības. Apliecību saņemšana būs ērtāka, jo tām nevajadzēs iepriekš iesniegt fotogrāfiju, informē Zane Brīvmane, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste.

Photo

No 2. aprīļa var sākt izņemt personas elektronisko identifikācijas karti (eID)

03.04.2012

Latvija ievieš šo karti tāpēc, ka to pieprasa Eiropas Savienība. Latvijā ID karte ir apvienota arī ar e-parakstu. Šī karte būs personu apliecinošs dokuments gan Latvijā, gan ES.

Photo

Bezmaksas ārsta konsultāciju ārpus darba laika var saņemt arī internetā

15.03.2012

Sazināties ar Ģimenes ārstu konsultatīvā tālruņa 66016001 mediķiem tagad var arī izmantojot internetu – e-pastu: [email protected] vai tiešsaistes saziņas programmas Skype (lietotājvārds: medkonsultacija) un MSN Messenger (lietotājvārds: [email protected])

Photo

Atvieglojumi bērniem ar invaliditāti un personām ar I, II vai III invaliditātes grupu

27.02.2012

Pēc Invalīdu lietu nacionālās padomes lēmuma Labklājības ministrija sagatavojusi detalizētu informāciju par atvieglojumiem, kas pienākas invalīdiem.

Photo

Latvijā ģimenes ar nedzirdīgiem bērniem var saņemt „Latvenergo” norēķinu dāvanu karti

01.02.2012

No februāra elektrības norēķinu dāvanu karti visā Latvijā var saņemt sociāli mazaizsargātās ģimenes ar bērniem. Ar AS „Latvenergo” norēķinu dāvanu karti varēs norēķināties par elektroenerģiju 53.70 LVL apmērā.

Photo

Saņemiet Eiropas veselības apdrošināšanas karti

27.01.2012

Ja plānojat braukt uz Eiropu ceļojumā, komandējumā, meklēt darbu vai studēt, izmantojiet iespēju bez maksas saņemt Eiropas veselības apdrošināšanas karti (EVAK).

Photo
Photo

Ar Rīgas domes Labklājības departamenta finansiālu atbalstu Latvijas Sarkanais Krusts ir izveidojis vēl vienu Veselības istabu Rīgā - Slokas ielā 161

13.01.2012

Rīgas domes Labklājības departaments jau vairākus gadus līdzfinansē biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” Veselības istabas Rīgā, un, reaģējot uz iedzīvotāju pieprasījumu un Veselības ministrijas lēmumu slēgt Sirds veselības kabinetus, tika nolemts izveidot jaunu Veselības istabu Pārdaugavā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas