Search form

Jaunumi

Photo

Kā veicas mūsu olimpiešiem?

31.07.2013

Sekojot līdzi Nedzirdīgo olimpisko spēļu rezultātiem mājas lapā http://www.sofia2013.com/ , diemžēl nākas secināt, ka tur tie vai nu atspoguļoti ļoti nepilnīgi, vai arī dažās disciplīnās  vispār nav, lai gan sacensības jau notikušas.
Citos sporta veidos, piemēram, orientēšanās sprintā sievietēm, kur piedalījās arī mūsu Agita Intsone un Māra Kursīte, rezultāti parādīti tikai pirmo 3 vietu ieguvējām…

Photo

Atviegloti kritēriji bezdarbnieku iesaistei mobilitātes un pagaidu darbu programmās

31.07.2013

Bezdarbnieki, kuri vēlēsies iesaistīties algoto pagaidu sabiedrisko darbu veikšanā vai reģionālās mobilitātes veicināšanas pasākumā „Darbs Latvijā", varēs šajos pasākumos iesaistītes ātrāk, iepriekš neatrodoties bezdarbnieka statusā vismaz sešus mēnešus.

Photo

Bezdarbnieki ar atkarības problēmām varēs ātrāk iesaistīties Minesotas programmā

31.07.2013

Bezdarbnieki, kuri vēlas risināt atkarības problēmas, varēs ātrāk iesaistīties Minesotas programmā. Lai sāktu Eiropas Sociālā fonda (ESF) līdzfinansēto ārstēšanās programmu, cilvēkam bezdarbnieka statusā jābūt trīs mēnešus līdzšinējo 12 mēnešu vietā.

Photo

LM sāk sociālo pakalpojumu attīstības pamatnostādņu sabiedrisko apspriešanu

31.07.2013

Labklājības ministrija (LM) ir izstrādājusi „Pamatnostādnes sociālo pakalpojumu attīstībai 2014.– 2020.gadam”. Šis sociālās politikas plānošanas dokuments ir pieejams sabiedriskajai apspriešanai.

Photo

Iespēja piedalīties nometnē bērniem ar vecākiem

30.07.2013

Ir 4 brīvas vietas 4 bērniem ar invaliditāti (8 līdz 11g.v.) ar viņu mammām, tātad 8 cilvēkiem, Mārtiņa fonda rīkotajā nometnē rehabilitācijas centrā DŪJAS” Jēkabpils novada Kalna pagastā.

Photo

Valmierieši iepazīstas ar Valku un Valgu

30.07.2013

Agrā jūlija rītā grupa no Valmieras reģionālās biedrības devās ekskursijas braucienā uz Latvijas pilsētu Valku un tās dvīni – Valgu Igaunijā.

Photo

Kanāda atsaka pilsonību nedzirdības dēļ

30.07.2013

Kanādas atteikusies ļaut imigrēt nedzirdīgajam krievu gleznotājam Dmitrijam Smirnovam , ziņo blogs „Deaf News Today”. Viņš nebija spējīgs izpildīt mutiskās valodas testu, kaut gan viņš ar to tika galā tad, kad varēja atbildēt amerikāņu zīmju valodā (ASL), kas ir Kanādas angliski runājošo nedzirdīgo vidū lietotā zīmju valoda.

Photo
Photo

KONFERENCE „NVO līdzdalība lēmumu pieņemšanas procesā – labās prakses piemēri un iespējas”

29.07.2013

Rīgā, Kandavas ielā 27, LNS kultūras centrā „Rītausma”
2013. gada 7. augustā

Photo

Paldies par saules krāsu Pļaviņās

29.07.2013

Pļaviņu reģionālās biedŗības mītnē nupat jūlijā veicām telpu kosmētisko remontu.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas