Search form

Jaunumi

Photo

Pa jaunajām laipām Ķemeru tīrelī

10.10.2013

Iestājoties rudenim un aizlidojot gājputniem, mūsu apkārtējo pasauli pārņem drēgns pelēkums. Rudens depresija… Meklējot veidus, kā no tās tikt laukā, Rīgas biedrība 6. oktobrī organizēja pārgājienu pa Ķemeru tīreļa purva taku un iepazīstināja pārgājiena dalībniekus ar Ķemeru pilsētas apkārtni.

Photo

LM: Sociālā palīdzība apkures samaksai jāmeklē pašvaldībās

10.10.2013

Apkures sezona, kas jau uzsākta vairākās pašvaldībās, rada iedzīvotājiem būtiskus papildu tēriņus ar to saistīto izdevumu nomaksai. Labklājības ministrija (LM) aicina cilvēkus, kuriem nepieciešama finansiāla palīdzība, vērsties savas pašvaldības sociālajā dienestā.

Photo

Latvijā ir vairākas pilis – viena no tām Vecmīlgrāvī!

09.10.2013

Tā bija lieliski izdevusies diena 22 cilvēku grupai, kas 9. oktobrī atsaucās mājaslapā ievietotajam aicinājumam uz kopīgu izziņas gājienu „Jaunatklāj Rīgu kopā ar Raiņa vakarskolas grupu!” – kā par brīnumu, saules staru sasildīta, rudens košās krāsās izrotāta, pārsteidzoša ar jaukiem skatiem un jauniem atklājumiem.

Photo

ASV: Populārā zīmju valodas tulce vēlas paplašināt nedzirdīgo iespējas

09.10.2013

Zīmju valodas tulce Lidija Kellisa pašlaik Ņujorkas publiskajā bibliotēkā Manhetenā vada ekskursijas nedzirdīgajiem zīmju valodā, ziņo portāls New York Times. Kā mēs jau rakstījām Jaunumos, Lidija Kellisa iemantoja lielu popularitāti, kad pērn viesuļvētras Sendija laikā tulkoja zīmju valodā Ņujorkas pilsētas mēra Marka Blumberga uzrunas pilsētas iedzīvotājiem.

Photo

Gvatemala: zēns raud, pirmoreiz izdzirdot mātes balsi (video)

08.10.2013

Septiņus gadus vecais Dženrijs Rivera no Gvatemalas ( valsts Centrālamerikā), pirmoreiz izdzirdot savas mātes balsi, nevarēja novaldīt asaras.

Photo

Dailes teātra Kamerzālē atgriežas izrāde „Sabojātie”

07.10.2013

Izrāde „Sabojātie”, kurā vienu no galvenajām lomām spēlē mūsu Jolanta Znotiņa, Dailes teātra Kamerzālē būs skatāma 17. oktobrī, 20. novembrī un 10. decembrī pl. 19.

Photo

Pensionāru diena

07.10.2013

1. oktobrī Ventspils klubā atzīmējām starptautisko veco ļaužu dienu. Raisa novēlēja mūsu senioriem stipru veselību, neizsīkstošu enerģiju un dzīvesprieku, gādīgus bērnus un mīļus mazbērnus! Aicināja arī turpmāk būt tikpat aktīviem kā līdz šim, līdzdarbojoties mūsu biedrībā!

Photo
Photo

Vēl var pieteikt konkursam labākos sociālos darbiniekus

04.10.2013

Labklājības ministrija (LM) vēl līdz 11. oktobrim aicina ikvienu pieteikt savu kandidātu konkursam „Labākais sociālais darbinieks Latvijā".

Photo

EUD vērš uzmanību uz Starptautisko zināttiesību dienu

04.10.2013

28. septembrī tika atzīmēta Starptautiskā zināttiesību diena. Šo dienu ierakstīt kalendārā ierosināja 2002. gadā starptautiskā informācijas organizāciju sanāksmē Bulgārijas galvaspilsētā Sofijā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas