Search form

Jaunumi

Rīgas reģionālās biedrības valdes sēdes apskats

17.10.2013

14. oktobrī notika kārtējā Rīgas reģionālās biedrības (turpmāk RRB) valdes sēde. Šoreiz tajā piedalījās arī Rīgas biedrības grupu priekšsēdētāji.

Photo

Valdība konceptuāli akceptē izmaiņas atbalstam ģimenēm ar bērniem

16.10.2013

Valdība otrdien, 15. oktobrī, konceptuāli akceptēja izmaiņas atbalsta sniegšanā ģimenēm ar bērniem nākamajā gadā.

Photo

Austriešu zīmju valoda iekļauta Pasaules nemateriālā kultūras mantojuma sarakstā (video)

16.10.2013

Austrijas un Īrijas nedzirdīgo organizācijai ir izdevies gūt ievērojamus panākumus. Austrijas un Īrijas nedzirdīgo savienības veikušas milzīgu darbu, lai panāktu zīmju valodas statusa atzīšanu un tālāku nostiprināšanu valsts līmenī – tas ir arī viens no Eiropas Nedzirdīgo savienības (EUD) galvenajiem uzdevumiem, ziņo EUD mājaslapa.

Photo

Vai LNS piedāvās datorkursus?

16.10.2013

Daži nedzirdīgie biedri interesējas, vai pēc projekta „Klusuma pasaule”  beigām LNS  plāno piedāvāt  datorkursus, kuros  varētu apgūt prasmi rīkoties ar jaunākajām datortehnoloģijām, piemēram, planšetdatoru un jaunākajām operētājprogrammām, piemēram, Windows 8?

Photo

Sibīrijas zinātnieki atklājuši nedzirdības gēnu

15.10.2013

Krievijas Zinātņu akadēmijas Citoloģijas un ģenētikas institūta Sibīrijas nodaļas zinātniekiem izdevies atklāt ģenētisku mutāciju, kuras dēļ Tuvas Republikā (Krievijas autonomā teritorija) salīdzinoši biežāk dzimst nedzirdīgi bērni.

Photo

Krūts veselības mēnesī Rīgas Austrumu slimnīca aicina uz bezmaksas pārbaudēm

14.10.2013

Oktobri pasaulē tradicionāli atzīmē kā krūts veselības mēnesi, lai pievērstu sabiedrības uzmanību krūts vēža profilaksei, agrīnas diagnostikas nozīmei, kvalitatīvai ārstēšanai un onkoloģisko pacientu rehabilitācijas iespējām.

Photo
Photo

Aicina apmeklēt LR Ministru kabinetu

11.10.2013

LNS Rehabilitācijas centrs aicina uz ekskursiju Latvijas Republikas Ministru kabinetā piektdien, 25. oktobrī, pl. 13.

Photo

TV raidījums “Trīs ceturtdaļas” sāk jauno sezonu (foto)

11.10.2013

10. oktobrī Latvijas Nacionālās operas beletāžā Invalīdu un viņu draugu apvienības „Apeirons” rīkoja sava televīzijas raidījuma “Trīs ceturtdaļas” jaunās sezonas atklāšanas pasākumu. Šajā pasākumā piedalījās arī LNS valdes locekle Inese Immure.

Photo

„Iespējamā misija” pirmoreiz notiek arī Rīgas skolā

11.10.2013

LNT Dienas ziņu raidījumā trešdien, 9. oktobrī pl. 13.30 tika pārraidīts sižets par akcijas „Iespējamā misija” norisi Rīgas Speciālajā internātpamatskolā bērniem ar dzirdes traucējumiem. Piedāvājam sižeta pārstāstu!

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas