Search form

Jaunumi

Photo

„Kopsolī” 10. numurs ceļā pie jums

17.10.2011

Ielūkosimies kopīgi šajā – 10. numurā! Un pēc tam to lasīsim katrs savās mājās. Mēs gaidīsim jūsu vērtējumus, ierosinājumus, rakstus un foto. Paldies visiem, kas to jau darījuši līdz šim. Tātad – ko ziņo „KS” šoreiz?

Photo

Kad dzirdīgie vecāki nespēj komunicēt ar nedzirdīgajiem bērniem

17.10.2011

Eiroparlamenta pārstāvji Adams Kosa un Kenets Geiers Briselē tikušies ar Vācu nedzirdīgo un vājdzirdīgo bērnu vecāku asociācijas pārstāvi, pārrunājot aso problēmu par to, ka Vācijas Ziemeļreinas-Vestfālijā 90% nedzirdīgo bērnu ir dzirdīgi vecāki, kuri nav spējīgi zīmju valodā komunicēt ar viņiem.

Photo
Photo

ASV: piecus gadus darbojas nedzirdīgo kinokompānija

14.10.2011

Amerikas Savienotajās Valstīs pirms pieciem gadiem nodibinātā nedzirdīgo kinokompānija „ASL Films” veido pilnmetrāžas filmas amerikāņu zīmju valodā. Kopš darbības uzsākšanas kinostudijas kontā ir jau vairākas aktierfilmas. Starp tām var minēt filmu „Leģendu par kalnu cilvēku”, drāmu „Džeralds”, mīlas stāstu „Neaizmirsti mani” un pat šausmu filmu „Melnās smiltis”.

Photo

Slovēnijā īsteno projektu „E-pieejamība nedzirdīgajiem”

13.10.2011

Pirmoreiz Slovēnijas vēsturē sabiedrībai pieejamā publiskā informācija internetā pieejama arī nedzirdīgajiem – slovēņu zīmju valodā (SSL).

Photo
Photo
Photo
Photo

Valmierieši izzina Simjūda dienas tradīcijas un skaita tirgotājus

12.10.2011

8. oktobra rītā valmierieši pulcējās pilsētas centrā, lai projekta „Klusuma pasaule” ietvaros piedalītos Simjūda dienas pasākumā.

Photo

Dieviņš mīl čaklos: Labi darbi padarīti, saulītei spīdot

12.10.2011

Sestdienas pēcpusdienā, pēc Simjūda dienas pasākuma, valmierieši centās izmantot Dieviņa dāvāto skaisto, saulaino laiku un ķērās pie kluba teritorijas sakopšanas.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas