Search form

Jaunumi

Photo

Darīt labus darbus, domāt labas domas…

27.12.2011

19. decembrī Rundāles pilī Baltajā zālē norisinājās labdarības koncerts „Baltais vakars”, kas bija noslēguma pasākums labdarības akcijai „Dāvā no sirds”.

Photo
Photo
Photo

KC „Rītausma” jauniešu pašdarbnieku grupa piedalās sarīkojumā „Nāc līdzās Ziemassvētkos”

23.12.2011

Kultūras centra „Rītausma” radošā jauniešu grupa jau vairākus gadus piedalās nodibinājuma „Nāc līdzās” rīkotajos festivālos cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kur dalībnieki sacenšas konkursā par iespēju tikt uz gala koncertu, kurā piedalās daudzas Latvijas slavenības. Arī šogad rītausmieši izturēja konkursa pirmo kārtu, kas norisinājās pavasarī Jelgavā; otrajā kārtā P.Stradiņa universitātes aulā viņi ieguva laureāta diplomu un tā nonāca finālā.

Photo

Atklāts jauns Rehabilitācijas centra nams arī Liepājā!

22.12.2011

Divdesmit pirmajā decembrī pulksten 12 pie nama Liepājā, 1905. gada ielā 35 bija sapulcējies nepacietīgi gaidošs cilvēku pūlis. Ielu no abām pusēm bija bloķējusi policija. Kas tur notika?

Photo
Photo
Photo

Vai tehnoloģijas var aizstāt zīmju valodu?

21.12.2011

Ekonomiskās krīzes rezultātā ASV budžets izglītības vajadzībām samazinās. Valsts budžeta apcirpšana ASV izraisījusi plašas debates arī par moderno tehnoloģiju un zīmju valodas lomu nedzirdīgo izglītības procesā un komunikācijā. Budžeta ekonomijas ietekmē daudzu skolu, kurās to lieto, pastāvēšana ir apdraudēta – izvirzās jautājums par to slēgšanu. Sabiedrība apspriež ideju par finansu ietaupīšanu, piešķirot mazāk līdzekļu zīmju valodas ( ZV) pakalpojumu apmaksai skolās.

Photo

LNS Dome spriež par nekustamajiem īpašumiem un apstiprina LNS budžetu nākamajam gadam

20.12.2011

17. decembrī notika LNS Domes sēde. Dienaskārtības trīs jautājumi bija saistīti ar LNS piederošajiem nekustamajiem īpašumiem.

Photo

LNS gada Cilvēks – Arnolds Pavlins (foto)

19.12.2011

Sestdien, 17. decembrī, KC „Rītausma” notika LNS darba gada – 2011 noslēgums. Tajā, sekojot tradīcijai, tika izvēlēts gada Cilvēks, gada Notikums un gada Pašdarbnieks.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas