Search form

Jaunumi

Photo
Photo
Photo

Jelgavnieki piedalās Starptautiskās invalīdu dienas pasākumā savā pilsētā

03.12.2010

Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar Sociālo lietu pārvaldi 2.decembrī, pl.13 Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) organizēja pasākumu, atzīmējot Starptautisko invalīdu dienu.

Photo

Rīgas skolai beidzot jauna direktore

03.12.2010

No 1. decembra amatā stājusies jaunā Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas direktore Kristiāna Pauniņa. Apsveicam viņu un novēlam labas sekmes šajā atbildīgajā darbā!

Photo

Aicina piedalīties labdarības akcijā «Nāc līdzās Ziemassvētkos!»

03.12.2010

Jau atkal klāt ir Ziemassvētku laiks un līdz ar to gada sirsnīgākā un emocionālākā labdarības akcija «Nāc līdzās Ziemassvētkos!». Akcijas sagatavošanā iekļāvušās arī Rīgas Nedzirdīgo internātpamatskolas meitenes – krāšņu tērpu darinātājas.

Photo

Atzīmējot Starptautisko cilvēku ar invaliditāti dienu

02.12.2010

Invalīdu un viņu draugu apvienība „Apeirons” sadarbībā ar Starptautisko mākslas un invaliditātes organizāciju  līdzās 17 pasaules valstīm 2010. gada 3. decembrī pl. 19 Starptautiskās cilvēku ar invaliditāti dienas ietvaros uz Skārņu ielas 9 mājas sienas projicēs starptautiski atzīta mākslinieka Saimona Makiona  radīto videoinstalāciju Ierobežots kustībā. Instalācija būs redzama uz Skārņu ielas 9. nama fasādes ("Brēmenes muzikantu" skulptūras pusē).

Photo
Photo
Photo

Adams Kosa atgādina par nedzirdīgo tiesībām uz pieeju glābšanas dienestam „112”

01.12.2010

Nedzirdīgais Eiropas Parlamenta deputāts Adams Kosa no Ungārijas uzsācis aktīvu rīcību, lai dzirdes invalīdiem visās Eiropas Savienības valstīs nodrošinātu iespēju ērti izsaukt jebkuru neatliekamās palīdzības dienestu.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas