Search form

Jaunumi

Photo

Izgudrots veids, kā darbināt mobilo telefonu ar acu skatienu

07.12.2011

Dāņu uzņēmums «Senseye» izstrādā jaunu tehnoloģiju, kas ļaus jums darbināt telefonu ar acu skatienu, ziņo informācijas tehnoloģiju (IT) portāls «The Next Web».

Photo

Krievija: Maskavā profesionālajā teātrī iestudēta izrāde zīmju valodā

05.12.2011

Krievijas galvaspilsētas Maskavas Mīmikas un žestu teātrī iestudēta izrāde zīmju valodā. Šis Maskavas profesionālais teātris ne pārāk bieži lutina savus uzticamos skatītājus ar jauniestudējumiem, tāpēc katra jauna izrāde ir īpašs notikums.

Photo

Aprēķināta valsts sociālās apdrošināšanas iemaksu likme konkrētām maksātāju kategorijām 2012. gadam

02.12.2011

Labklājības ministrija (LM) 2012. gadam aprēķinājusi valsts sociālās apdrošināšanas iemaksu likmi obligāti sociāli apdrošināmiem cilvēkiem un tiem, kuri valsts sociālajai apdrošināšanai pievienojušies brīvprātīgi.

Photo
Photo
Photo

Tulka pakalpojumi – 10 stundas mēnesī katram – pārcelti uz 2015. gadu

01.12.2011

Labklājības ministrija (LM) sagatavojusi grozījumus Invaliditātes likumā, ierobežotu finanšu resursu dēļ pārceļot uz vēlāku laiku jaunu valsts budžeta finansētu pakalpojumu uzsākšanu. Grozījumus otrdien, 29. novembrī, apstiprināja valdība. Par tiem vēl lems Saeima.

Photo
Photo

Invalīdu dienas diskusija bez dzirdes invalīdiem

01.12.2011

Rīt, 2.decembrī, Saeimā notiks diskusija „Saeima cilvēkiem ar invaliditāti”, ko organizē organizācija “SUSTENTO”* sadarbībā ar Saeimas priekšsēdētāju Solvitu Āboltiņu un Saeimas Sociālo un darba lietu komisiju.

Photo
Photo

EUD aicina piedalīties divās svarīgās aptaujās

30.11.2011

Eiropas Nedzirdīgo savienība (EUD) aicina piedalīties divās svarīgās aptaujās (angļu valodā), kas ievietotas organizācijas mājaslapā http://www.eud.eu/. Lai pētījums būtu kvalitatīvs, ir lūgums aptaujā piedalīties visām EUD dalībvalstīm.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas