Search form

Jaunumi

Photo

Apmeklējiet izrādi ar titriem latviešu valodā Latvijas Nacionālajā teātrī

09.02.2011

Beidzot, pēc 3 gadu pārtraukuma, Latvijas Nacionālais teātris atkal piedāvā izrādes ar titriem latviešu valodā. 5. aprīlī pl. 19 būs iespēja noskatīties izrādi „Anna Kareņina” cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem piemērotā veidā. Teātris atrodas Rīgā, Kronvalda bulvārī 2. Biļetes var iegādāties teātra kasē vai internetā. Cena 1 – 12 Ls.

Photo

Tikai dažas dienas līdz Nedzirdīgo ziemas olimpiskajām spēlēm

09.02.2011

Pašlaik noris beidzamie sagatavošanās darbi pirms 17. Nedzirdīgo ziemas olimpiskajām spēlēm Augstajos Tatros, Slovākija, un spēļu orgkomiteja ziņo, ka spēles notiks no 18. līdz 26. februārim atbilstoši programmai.

Photo

Videoziņas šonedēļ nebūs

09.02.2011

Diemžēl gripas vīrusu tumšie mākoņi uz laiku aizseguši mūsu Labo Zvaigzni. Videooperators Juris Grundulis uz laiku izkritis no ierindas, tāpēc pacietieties un pamēģiniet novērtēt, kāda ir dzīve bez iecienītajām videoziņām. Un cik labi, ka tās atkal tomēr būs!

Photo

ASV prezidents Ronalds Reigans lietoja dzirdes aparātu

08.02.2011

Četrdesmitais ASV prezidents Ronalds Reigans, kas valdīja no 1981. līdz 1989. gadam, bija pirmais Baltā nama saimnieks, kas lietoja dzirdes aparātu. Šā gada 6. februārī viņam paliktu 100 gadi.

Photo

Arī internetā vajadzīga piesardzība

08.02.2011

Šodien, 8. februārī, Latvijā un vēl vairāk nekā 60 valstīs atzīmē Vispasaules drošāka interneta dienu. Šogad šai dienai tēma ir: „Internets – tā nav spēle. Tā ir TAVA dzīve!”

Aicinām uz melodeklamācijas šova "Krāsaini sapņi" 6. kārtu

07.02.2011

Aicinām uz melodeklamācijas šova "Krāsaini sapņi" 6. kārtu 12. februārī pl. 15. Tuvojas Visu Mīlētāju jeb Svētā Valentīndiena, tāpēc kultūras centrā "Rītausma" redzēsim un dzirdēsim dziesmas par mīlestību. Skatīt afišu šeit.

Krievija: Nedzirdīgo mafija – mīts vai realitāte?

07.02.2011

Pirms kāda laika Krievijas presi un sabiedrību pārsteidza kriminālās ziņas no Piemaskavas transporta milicijas (policijas), kura jau daudzus mēnešus pirms tam bija mēģinājusi izsekot un atklāt profesionālu kabatzagļu grupu, kas siroja pa piepilsētas vilcieniem.

Photo

Iecienīts jaunums nedzirdīgo vidē – videoblogi internetā

04.02.2011

Beidzamajos divos trīs gados interneta vidi pārņēmis īsts blogu bums. Tas ir veids, kā cilvēki izsaka savas domas, ievietojot savus rakstus vai nu pašu izveidotās mājaslapās vai populāros interneta portālos. Arvien biežāk blogi ir nevis vienkārši stāstiņi par dzīvi vai pārdomas par ikdienā redzēto, bet ietver nopietnu problēmu risinājumu meklējumus.

Photo

Jaunieši! Piesakieties ēnu dienai!

03.02.2011

Visā Latvijā 16. februārī notiks Ēnu diena.

Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas