Search form

Jaunumi

Photo

Veselības ministrs informē: Ģimenes ārsta pakalpojumi - galvenie un noteicošie veselības aprūpē

02.02.2011

Ar Latvijas Pašvaldību savienību (LPS) panākta vienošanās par aktīvāku sadarbību pacientu primārās aprūpes pieejamības uzlabošanā. Par to veselības ministrs Juris Bārzdiņš informē masu medijus. Īsumā!

Photo
Photo

Latvijas avīzē: par mūsu labo zvaigzni Juri Grunduli

01.02.2011

Arī Latvijas populārākajam laikrakstam „Latvijas Avīze” nav pagājuši garām mūsu Labās Zvaigznes gaišie stari. Savā jaunākajā numurā 1. februārī rakstā „Kurlmēmo logs uz pasauli – datorlietošanas prasmes” žurnāliste Ilze Rūtenberga – Bērziņa stāsta par 2010. gada Rīgas Labās Zvaigznes balvas ieguvēju, LNS Informācijas centra darbinieku Juri Grunduli.

Photo

Latvju zeme vaļā stāv

01.02.2011

Dziesmu ar šādu nosaukumu dziļi izjusti izpildīja Inese Immure un Juris Elbrots šova „Krāsaini sapņi” piektajā kārtā. Tajā dalībniekiem bija jāizpilda dažādu pasaules valstu dziesmas.

Photo
Photo

Mūsējie Jelgavā asina prātu, bet Rīgā demonstrē paštaisītas cepures

31.01.2011

LNS projekta „Klusuma pasaule” ietvaros Rīgas biedrība 29. janvārī noorganizēja divus saistošus pasākumus: Jelgavā – nedzirdīgo prasmju konkursu „Asini prātu” un Rīgā – tematisko pasākumu „Konkurss: cepuru demonstrējums”, uz kuriem sanāca daudz interesentu.

Photo
Photo

Par dzirdes aparāta saņemšanas iespējām (video)

28.01.2011

Piedāvājam interviju ar LNS Surdotehniskās palīdzības centra direktoru Arnoldu Pavlinu par dzirdes aparāta saņemšanas iespējām.

Photo

Google Eiropas stipendija studentiem ar invaliditāti

28.01.2011

Google, atbalstot pasaules zinātniekus un nākotnes inovācijas, nolēmusi piešķirt stipendijas talantīgiem datorzinātnes studentiem ar invaliditāti.

Photo

Nedzirdīgs pusaudzis komponē mūziku orķestriem

28.01.2011

Nedzirdīgs pusaudzis, Loids Kolemans (18) lūgts komponēt Olimpiskās tematikas skaņdarbu, kuru Velsā ( Anglijā) 2012. gadā atskaņos Britu Nacionālais orķestris.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas