Search form

Jaunumi

Photo
Photo

GRIPA IR BĪSTAMA – UZMANIETIES!

27.01.2011

No gripas izraisītajām komplikācijām miruši jau astoņi cilvēki.

Photo
Photo

LNS Domē: kas paveikts projektu realizācijā 2010. gadā

27.01.2011

Pirmajā sēdē šajā gadā bija saplānota apjomīga dienaskārtība, tāpēc tā ilga visu darbadienu, turklāt notika paplašinātā sastāvā. Tajā piedalījās uzaicinātie pārstāvji no LR Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas ar tās vadītāju Aiju Barču vadībā, kā arī Labklājības un Izglītības ministrijas atbildīgie darbinieki.

Photo

Latvijas Gada varonis 2009 Elvis Jēkabsons: saruna ar viņu raidījumā „Degpunktā”

27.01.2011

Arī šogad raidījums „Degpunktā” organizē pasākumu „Latvijas Gada varonis”, un 24. janvārī raidījums piedāvāja atskatīties uz pagājušā gada varoņiem. Kā viens no tiem tika minēts nedzirdīgais skolēns Elvis Jēkabsons, kurš, riskējot ar savu dzīvību, izglāba slīkstošu klasesbiedru. Jūsu uzmanībai – šīs raidījuma daļas pārstāsts!

Photo

Vīruss, kas izraisa dzirdes zudumu

26.01.2011

Jaunākais pētījums atklājis, ka bērni jau embrija stadijā tiek pakļauti citomegalovīrusa (CMV) iedarbībai, kas rada neatgriezenisku dzirdes zudumu bērnam vēl pirms nākšanas pasaulē.

Photo

Laikraksta „Auseklis” slejā „Cilvēks mums līdzās”: Kaspars Unte

26.01.2011

Alojas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novada laikraksta „Auseklis” 15. janvāra numurā publicēts žurnālistes Gunitas Ozoliņas raksts „Uzņēmīgais Kaspars pārvar klusuma pasaules šķēršļus”, kurā izklāstīts mūsu izcilā basketbolista Kaspara Untes dzīvesstāsts.

Photo
Photo

Jūs jautājāt par sabiedriskā transporta izmantošanu

24.01.2011

Kā dzirdes invalīdi vecumā no 16 līdz 18 gadiem var izmantot bez maksas sabiedrisko transportu Rīgā?

Photo

Kad bērns pirmo reizi dzird mātes balsi…

24.01.2011

Pasaulē vairāk nekā 112 000 cilvēku lieto implantus. Šīs smalkās elektroniskās ierīces neatjauno dzirdi, bet gan stimulē dzirdes nervus, tādējādi radot skaņas uztveres iespējamību. Piemēram, Anglijā gadā piedzimst apmēram 350 bērnu ar dzirdes problēmām, un daļa no viņu vecākiem izvēlas bērnam ievietot kohleāros implantus. Tas pasaules medicīnas praksē pēdējos gados sāk notikt arvien agrīnākā bērna vecumā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas