Search form

Jaunumi

Photo
Photo

Nedzirdīgā Laura Valīte uzvar Lietuvas telekompānijas LNK šovā „Nāc dejot” (video)

21.01.2011

Par nedzirdīgās lietuvietes Lauras Valītes (24) dalību vietējās TV kompānijas LNK šovā „Nāc dejot” 2010.gada 8. oktobrī jau tika ievietota informācija LNS mājaslapas jaunumos. Un nu viņa ar savu dzirdīgo deju partneri Vadimu (27) guvuši uzvaru un 30 000 litu naudas balvu. Nav brīnums, ka tagad Laura nokļuvusi Lietuvas masu mediju uzmanību centrā.

Photo
Photo

Rīgas Dome informē: Iespējams saņemt vienreizēju pabalstu pārtikas iegādei

21.01.2011

Pabalsts tiek piešķirts ar mērķi sniegt vienreizēju materiālu atbalstu pārtikas iegādei tām personām, kuras deklarējušas pamata dzīvesvietu Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā ne mazāk kā 12 mēnešus pirms pabalsta pieprasīšanas.

Photo

Sociālās rehabilitācijas centru būvniecība turpinās

21.01.2011

Jau rit piektais būvniecības mēnesis sociālās rehabilitācijas centru būvniecībā Liepājā, 1905.gada ielā 35 un Rīgā, Elvīras ielā 19. Šajā periodā abos objektos ir veikti nepieciešamie zemes darbi un mūrētas ēku sienas un starpsienas, uzsākta komunikāciju izbūve.

Photo

Ineses Immures grāmatas prezentācija Rīgas nedzirdīgo skolā

20.01.2011

19. janvāra pēcpusdienā Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas aktu zālē notika Ineses Immures grāmatas „Nedzirdīgo bērnu izglītošanas vēsture Latvijā līdz 1940. gadam” prezentācija. Uz šo pasākumu bija atnākuši mazi un lieli skolēni un pedagogi.

Photo
Photo
Photo
Photo

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas