Search form

Biedrību un citas ziņas

Photo

Arī šovasar turpināja iepazīt Latvijas skaistākās vietas

30.08.2018

Kuldīgas RB biedri 18. devās uz Zemgali – uz Īslīces pagastu, Bauskas novadu, kur Mūsas upes krastā atrodas alusdarītava “Bauskas alus”, pēc tam uz Ribbes dzirnavām, Bauskas pili un Tērvetes dabas parku. Stāstu pēc kārtas!

Photo

Liepājnieki aktīvi arī karstajā jūlijā!

27.08.2018

Jūlijs darba aktivitāšu apjoma ziņā skaitās klusais mēnesis, kad pārsvarā cilvēki iet atvaļinājumos, pavada brīvo laiku vasarnīcās, atpūtas pasākumos dabā vai vienkārši mājās.

Photo

Tukumnieki izbaudīja skaisto Latgali (foto)

14.08.2018

Pateicoties Tukuma novada Domes piešķirtajam līdzfinansējumam projektam “Tukumā un ap Tukumu!”, 4.augustā tukumnieki piedalījās pieredzes apmaiņas vizītē Daugavpils RB mītnē. Apmeklējuma laikā risinājās diskusijas par tālāko sadarbību.

Photo

Valmierieši sacenšas boccia spēlē

06.08.2018

Valmieras RB biedriem sporta aktivitātes parasti organizē Tālavas Nedzirdīgo sports, bet šoreiz boccia sacensības 14. jūlijā sarīkoja pati Valmieras RB ar īpašu mērķi – veicināt to arī to biedru iesaisti , kuri nav Tālavas sastāvā.

Photo

Kuldīgā – airēšanas sacensības, stafetes un “švammes kaujas” +30

06.08.2018

Šā gada 28. – 29. jūlijā atpūtas kompleksā "Polīši" notika ikgadējais aktīvās atpūtas un sporta pasākums "Kuldīgas tūrists 2018". Šīs sacensības ar panākumiem kuldīdznieki rīko jau kopš 2010. gada, jo dalībnieku atsaucība ar katru kļūst arvien lielāka.

Photo

Kuldīdzniekiem spilgti iespaidi Talsu novada apskates objektos

22.07.2018

Turpinot vasaras apceļošanas tūri pa Latvijas skaistākām vietām, kuldīdznieki 14. jūlijā devās ekskursijā pa Talsu novadu.

Photo

Sporta diena Smiltenē

11.07.2018

Sporta spēlēs Smiltenes biedrībā piedalījušies 25 sporta aktīvisti no Alūksnes, Gulbenes un Valmieras, to skaitā 2 bērni. Ikgadējais, veselību veicinošais sporta dienas pasākums “Vesels sportā” norisinājies viesu namā ”Kalbakas”. Sacensībās bija iekļautas 5 individuālās un 5 komandu spēles – katrā komandā pa 4 dalībniekiem.

Photo

Baskāju taka rullē!

28.06.2018

Īstu piedzīvojumu sniedz kārtīga pastaiga Valguma atjaunotajā baskāju takā. LNS Rīgas RB TUKUMA un JŪRMALAS grupas - 16 cilvēki Tukuma grupas brīvprātīgā Oļega Adamoviča vadībā 16. jūnijā devās uz lielisku atpūtas un izklaides vietu tepat Latvijā, Tukuma pusē. Baskāju taka atrodas atpūtas bāzē „Valguma pasaule”. Iespējams, ka daudzi mūsu biedri šo taku nav apmeklējuši, tāpēc der zināt, kādus labumus tā sniedz.

Photo

Daugavpiliešu ieguldījums festivāla “Stūru stūriem tēvu zeme” norisē

28.06.2018

2018. gada 2. jūnijā Valmieras pilsētā tika organizēts 22. Latvijas Nedzirdīgo savienības amatiermākslas festivāls “Stūru stūriem tēvu zeme”. Uzreiz jāsaka, ka daugavpilieši visu daudzo gadu garumā nevienu reizi nav izlaiduši dalību ikgadējos amatiermākslas festivālos.

Photo

Liepājnieki aktīvi darbojas arī vasarā!

27.06.2018

Jūnija liepājniekiem noritēja ļoti ātri un nemanāmi. Šeit atskats uz notikušajām projekta aktivitātēm!Viens no mēneša pasākumiem bija pieredzes apmaiņas brauciens uz Valmieru divu dienu garumā.

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas